Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Srácok, mit tegyek? Itt...

Srácok, mit tegyek? Itt vagyunk a nyaralóban a barátnőmmel, és egy rohadt nagy egér van a wc-ben. Nem tudom elkapni, és félek is tőle mert hatalmas. Ha közelítek felé leúszik, azt újra kijön.

Figyelt kérdés
Arra keltünk fel hogy valami a fürdőben sipákol és töri magát. bementem é egy bazi nagy egér volt a wc-ben. ha egy bottal ki akarom nyírni leúszik és eltűnik percekre....:S
2017. máj. 23. 00:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%
Bezzeg az észak-koreai fogolytáborban hogy örülnének neki. Megennék az egészet.
2017. máj. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
21%
állj a wc fölé, és várj.. majd sz-#rj rá a fejére ha jön.
2017. máj. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%

HOL van ez a nyaraló?? Ez engem is érdekelne!


Bäszki egy egér rohadt kicsi, még ennyit se tudsz?? :DDDD Ez NEM egér! :DDD

2017. máj. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%
hipózzad a budit hogy fertőtlenítse, illetve dugaszold el a lefolyót, vagy a fedél tetejére tegyél valami nehezet hogy ne jöjjön ki.
2017. máj. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben tököket növesztenék, lehet a barátnőd is örülne neki.
2017. máj. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%
Le leszek pontozva :D volt patkányunk értelmes állat. Alapbol nem fog megharapni tuti! Esetleg wc deszkára rakk vmi kaját utána a wc mellé egy dobozba igy kijon. És simán ki fogod tudni vinni a kertbw. Ne parázz tole
2017. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Folytatás: vag van facebookon csoporr, patkányos kérd ki véleményuket, lejwt tudnak segiteni is, ha olyan helyen vagy;)
2017. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
52%

Nekünk is volt patkányunk, ki ne nyírd szerencsétlent.. Én a helyedben bemennék, ahogy eddig csináltad, és míg lemegy a wc-n felállítanék valami "csapdát" (barátságosat természetesen) amibe kajával becsalogatnám, majd kivinni, ha lehetséges akkor inkább valami erdő féleségbe.

Vagy pedig úgy megcsinálni a lakást hogy csak egyetlen út felé tud menni, az pedig a kijárat

2017. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
na éltek még? :D
2017. máj. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!