Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy vemhes-e a...

Honnan tudom, hogy vemhes-e a törpenyuszim?

Figyelt kérdés
Kaptam egy törpenyuszit, de az előző gazdája azt mondta, elképzelhető, hogy vemhes (kb két hete átszökött a bak nyuszihoz). Honnan tudom megállapítani, hogy vemhes-e vagy sem?
2010. máj. 17. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

1. elviszed orvoshoz.

2. megfogod a pociját, ha kemény és duzzadt akkor vemhes.

3. megnézed a mellbimbóit, ha kemény és nagy akkor vemhes.

2010. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A viselkedéséből látni fogod.Nyugtalan lesz izeg mozog és rakosgatja a szénát egyik sarokból a másikba.Még a szőrét is tépkedi kezdi de ezt az egészet azért csinálja majd h fészket építsen a kicsiknek.
2010. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja és semmi estre se fogdosd és nyomkodd a hasát mert könnyen elvetélhet! Úgyhogy nem jó ötlet!

Nekem 3 törpenyuszóm van, az egyik nemrég szült 6 kisnyuszit.Mostmár 1 hónaposak :)

Ha bármi kérdésed van nyugodtan szólj!

2010. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Akkor igyekszem nem nyomkodni :) mint már írtam elméletileg két hete történt a dolog, gondolom a szőrtépkedés majd csak az utoló héten valószínű, ha vemhesült. Egyelőre semmi extra jelet nem láttam rajta.
2010. máj. 19. 15:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Neked az ellés előtt hány nappal kezdett el fézket rakni a nyuszid?
2010. máj. 19. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!