Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az baj, ha én beszélek az...

Az baj, ha én beszélek az állatokkal?

Figyelt kérdés

A cicákkal,kutyákkal.

Általában mindegyiknek külön kis mondókát vagy köszönést találok ki:)


Ez mennyire gáz?:)


2017. jún. 5. 22:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
...bár az, hogy "itthon" mit lehet megtenni, egy másik kérdéskör... Itt, kérem szépen, látszatteremtés folyik, bizonyos képmutató(k) által.
2017. jún. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Vannak olyan macskák igen,akik szinte beszélni akarnak.


Amúgy van volt olyan macsekom,akinek ha ezt csináltam,hogy "Maó",akkor visszanyávogott:)

2017. jún. 5. 23:17
 13/20 anonim ***** válasza:

Én is szoktam a kutyusommal (1 éves spániel) és a kiscicámmal (pár hónapos maine coon) beszélgetni. A maine coon komolyan válaszol is. Nagyon beszédes és értelmes. Soha többet másik macska fajta.

Nincs abban semmi rossz, ha valaki az állatokkal beszélget. Értelmesebb társaság sok embernél.

2017. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Így van, megerősítem az előzőt -mind az emberek ostobaságáról, mind a macskák jó részének értelmességéről-, bár nem maine coon-ról van kommunikációs tapasztlatom -hű, de milyen szép macsek fajta a a maine coon!!-- hanem házi-sziámi keverékről:

sok, a sziámiknál előnyösebb vonásaik vannak, pl a hangjuk gyönyörű a házival keverteknek, ellenben a vernyogó, rikácsoló sziámikkal, és hát nem tudom bár, egy sziámi hogyan kommunikűl, de a házi-sziámi keveréknek változatos artikulációs bázisa volt!!


Olyan széles skáláját alkalmazta a prüntyögéseknek, és mikkmakkoknak, meg nyik-nyakkoknak, hogy tuti válaszolni akart, még a metakommunikációra is reagált, ahogy ránéztem, biccentettem neki, stb, meg a hangadásaimra is...


MÁS.


"Amúgy van volt olyan macsekom,akinek ha ezt csináltam,hogy "Maó",akkor visszanyávogott:)"


Ez szép és jó, de meg kell tanítani neki,

hogy NE politizáljon!

:D

2017. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez egy súlyos jele annak, h az ördög megszállt téged, fordulj paphoz, kérj segítséget amilyen hamar csak tudsz!!!!!
2017. jún. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én mindig köszönök a kutyáknak az utcán :)


Beszélni nagyon nem szoktam, inkább "szeretetből szidom" őket, főleg a kutyámat:

"Büdös szőrös dög. Naaagy, büdös, bundás bestia. Behemót szőrös állat" és ezeknek a végtelen kombinációja :D Nyilván nem érti amit mondok, de a hangsúlyomból egyértelmű hogy szeretetből kántálok neki ilyen dolgokat :)

2017. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Macskákkal szoktam próbálgatni kommunikálni, pár dolgot el is tudok mondani (segítség; gyere ide; nyugodt vagyok) de sajnos bajusz és farok nélkül lehetetlen teljes mértékben kommunikálni velük
2017. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
En is beszlelek a cicaimhoz meg gugyogok is nekik.Az egyikkel pedig nagyon komoly beszelgeteseket szoktunk folytatni a konyhaba az o nyelven.Szerintem mar egesz jo a kiejtesem.Azert szerintem sokszor lehet tudni,hogy mit is akarnak mondani.Egyik nap pl az egyik cicam szerintem azt mondta kisse kiakadva,hogy rohadt meleg van a fekete bundajaba.
2017. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A macskák nem nyávognak egymásnak (leszámítva pár kivételes esetet, pl. anyamacska és a kölykei)


A nyávogást az emberekkel való kommunikációra használják :)


Amikor szüntelenül nyávognak velünk, akkor az "addig üvölts amíg megérti" módszert alkalmazzák :D

(mint amikor valaki egy külföldivel próbál beszélni, de nincs közös nyelvük)

2017. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Előző: mint amikó' Pista bá' vadul gesztikulál az osztráknak, ásást imitálva, hogy "ÁÁÁSS!! ÁÁÁSS-VÁÁÁÁNY-VÍÍÍZ!! Nem ééé'ted, ba'mmeg?!"


_______________



"Macskákkal szoktam próbálgatni kommunikálni, pár dolgot el is tudok mondani (segítség; gyere ide; nyugodt vagyok) de sajnos bajusz és farok nélkül lehetetlen teljes mértékben kommunikálni velük."


Férfinak kellett volna születned. :P

2017. jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!