Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mely állatra/állat...

Szerintetek mely állatra/állatokra nem lenne szükség a földön?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindnek van szerepe, de szerintetek melyek azokat az állat fajok , amelyekre nem lenne szükség a földön?

#föld #szükség #Állatfaj
2017. jún. 15. 18:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
87%
Na de, ha tudod, hogy mindnek van szerepe, akkor mi értelme a kérdésnek?
2017. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok , melyik állatokat lehetne szerintetek mellőzni. Nem úgy gondolom , hogy melyiket utáljátok a legjobban pl. Hanem arra hogy fontossági szerepe mekkora. Tudom hogy mind fontos , de vannak kevésbé fontos
2017. jún. 15. 20:25
 13/28 anonim ***** válasza:
91%
Legfeljebb arra kaphatsz választ, hogy kinek, mely állatokkal kapcsolatban vannak ellenérzései, fóbiái.
2017. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Ágyi poloska.
2017. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Kevésbé fontos állatfajok , amikre tény , hogy szükség van , de valamilyen szinten nélkülözhető lenne. Ez valahogy ma megfogalmazódott a fejemben , és kíváncsi lettem , ki hogy gondolja a dolgot.
2017. jún. 15. 20:27
 16/28 anonim ***** válasza:
85%
Arra válaszoltam kedves kérdező. az embereket lehetne mellőzni, mert az ember az egyetlen állat ami ilyen brutális károkat tud okozni, veszélyeztetve minden más fajt.
2017. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Tudom hogy te a kérdésre válaszoltál, nem neked szólt,valaki kérdezte hogy miért írtam ki a kérdést.Köszönöm a válaszokat,egyébként meg egyetértek veled,kedves utolsó,az ember faj,amit teljes mértékben lehetne eltűntetni
2017. jún. 15. 20:32
 18/28 anonim ***** válasza:
31%
szúnyog és kullancs mehetne, bár nem tudom milyen hatása lenne az ökoszisztémára.
2017. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy utáljuk a saját fajunkat. Ez a faj a legnagyob élősködő a Földön. Mi vagyunk az egyedüli felelősek azért, ahogy mostani (és folyamatosan romló) állapotában van a bolygónk. És mi, akik utáljuk a saját fajunkat, nem vagyunk elegen ahhoz, hogy megváltoztassuk a dolgokat, mert sokkal több a nemtörődöm, lusta, beképzelt, csak a pénzzel foglalkozó ember.
2017. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 aperitif ***** válasza:
100%

Megvan az a történet, amikor Mao ki akarta irtani Kínában a verebeket, mert megdézsmálják a rizstermést? Nos, a történek vége az lett, hogy miután sikeresen, majdnem teljesen kiirtották őket, a rizstermés nemhogy nőtt volna, hanem 40%-kal visszaesett, ugyanis elszaporodtak azok a kártevők, amiknek a verebek voltak a természetes ellenségeik.

Nem, nem szeretem a csótányt a konyhámban, nem szeretem a szúnyogot az esti grillpartin, nem szeretem az erkélyemet összeszaró galambot, és nem szeretem a patkányt, az egeret, a póktól egyenesen iszonyodom, de amíg nem tudom, hogy milyen ökológiai katasztrófához vezetne a nemszeretem állatok teljes kiirtása, addig azt mondom, mindre szükség van.


Ja, igen, a Föld talán az ember kipusztulását sínylené meg legkevésbé.

2017. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!