Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért hiszed azt hogy bármi...

Miért hiszed azt hogy bármi közöd van más állataihoz, és beleszólhatsz, beleköthetsz hogy nincs ivartalanítva?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a válaszokra!Nem értem hogy ha még témában sincs,miért kell odairni hogy felelőtlen ,ivartalanítsd stb.Honnan tudod hogy nem lenne jó helye ott ahol van! Talán magadból indulsz ki?
2010. máj. 19. 12:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem tetszik mas emberek velemenye, nem kell megkerdezni."


Azzal hogy itt tesz fel kerdest az ember, jobb ha elfogadja, lesznek olyan valaszok is, amik nem tetszenek neki. Korubelul ennyi.

Minden mas szajtepes...

2010. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem ezen az oldalon nem csoda. Neten keresztül amúgy is könnyű osztani az észt. És igaza van abban az előttem válaszolónak, hogy aki itt feltesz egy kérdést, annak bizony fel kell készülnie rá, hogy lesznek olyanok akik bunkók lesznek, vagy akik nem a kérdésre válaszolnak, vagy akik az észt osztják majd neki.


Ez egy ilyen oldal és az emberek is ilyenek.. (sajna).

2010. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

de pl.:

Kérdés: nem jött haza 2 napja a macskám.Szerintetek lehet valami baja?

Válasz: Nem való neked állat,ivartalanítanod kellett volna!


plda 2 : A kutyámat megharapta egy másik kutya.Vérzik a füle.Mit csináljak?

válasz: felelőtlen vagy,az ilyennek minek kutya,vidd el orvoshoz (aggyá pénzt óccsó 20000)<--na látod minek neked állat?ivartalanitsd xD

2010. máj. 19. 12:22
 4/18 anonim ***** válasza:
8%

Mert a Magyar arról híres hogy mindíg más dolgaival szeret foglalkozni..

Ezért működtek és működnek még ma is jól a besúgószolgálatok...

2010. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha itt felteszi a kérdést igen is jogunk van megírni a véleményünket , nem gondolod ??

Főleg ha szaporítani akarja a kutyáját, ami még csak nem is Törzskönyves, nem tudja milyen betegségei vannak , stb....!

Amikor meg már 2 napja írjuk neki hogy vigyék már Állatorvoshoz az a szerencsétlen szukát akinél már 2 napja megindult az ellés, de a kölyök megakadt, és 3 nap múlva elviszi és írja hogy "jaj jaj meghalt " !

És a macskáknál is hasonlóan ,ahelyett hogy itt kérdezgetne , már 10x megfordulhatott volna az Orvostól ... nem ??

Jah igen ,nincsen rá pénz .... kérdezem én akkor minek állat valakinek aki nem tudja megfelelően ellátni ??

Mert az nem megfelelő ellátás hogy egész nap nézeget az Udvaron ,odadobnak valamit enni , néha megsimogatják !!

Nem ez nem itt kezdődik !

Miért ha beteg a gyereked majd akkor viszed orvoshoz ha majd lesz pénzed ?? Mert ráér ?? NEM , akkor miért nem lehet egyből az állatai is elindulni ??!!

Mert neki biztosan nem fáj, bezzeg a kismama egyből fut ha jönnek a fájások , a kutya 3 napig ha szenvedjen , nem neked fáj , csak neki , törött lábbal nem baj majd meggyógyul és sorolhatnám ! Nem beleszólás hanem VÁLASZ!!

2010. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én kutyát tartok, de egyszer sem tettem föl ilyen jellegű kérdést... Hogy jaj jön valami váladék a szuka kutyám hátsójából, az vajon mi lehet? meg fog halni?

Mert ezek ilyen szintű kérdések. És nekem ilyet meg se kell kérdeznem, mert nem belebotlottam egy ari kutyiba és hazavittem, hanem gondosan utánanéztem, hogy mi az amit nem hogy érdemes, hanem hasznos, kötelező tudnia egy embernek, ha magához vesz egy állatot.

Az a minimum, hogy megismered valamennyire a faj jellemzőit, amit tartani akarsz, és annak is utána nézel, hogy hogy kell tartani.

És amikor ilyen hülye kérdéseket tesznek föl, na akkor speciel bennem fölmegy a pumpa, hogy miért nem lehet ember módjára állatot tartani. Mert ugye az ember elvileg gondolkodik. És aki gondolkodik utánanéz, és felelősséget vállal. Természetesen ott van az is, hogy az ilyen HÜLYE emberek miatt van annyi állat menhelyeken, amik közül nem egyet elaltatnak, szóval ezek a HÜLYÉK áttételesen még gyilkolnak is a hülyeségükkel.

Az elsővel egyetértek, ha nem tetszik a válasz lepontozod, azt kész. Attól még le fogja/fogom írni.

2010. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
Az ilyen beszólogatókat én sem szeretem, de nem kell velük foglalkozni, nincs jobb dolguk.
2010. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

ez nem beszólogatás, amit az utolsó előtti is írt.


valóban nem kéne állatot tartania annak aki nem tudja eltartani.


barátnőm apja simán kinyíratja a szomszéddal a macska meg kutya kölykeit. Sajnálja a pénzt ivartalanításra. De számítógépre 300.000 -et nem sajnál.


macskákat is bnőm ivartalanítja saját pénzből amit amúgy rohadt nehezen kapar össze.

2010. máj. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
12:44-es vagyok. Nem arra írtam, csak lassú a netem.
2010. máj. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Nekem sincs ivartalanítva a 2 kutyám, de ha vki olyat kérdez h összeragadástól lehet e kiskutya vagy sos mi legyen a 12 kiskutyával nincs gazdajelölt, mikor 1 hónapja kérdezett szüléssel kapcsolatban és akkor is írták neki h nem fog gazdikat találni, mégis leellette...na ilyenkor igenis megírom h ivartalanítás! mert az én 2 szukakutyám még soha nem találkozott ivarzás alatt kannal és biztosítani tudom hogy ne is legyen baj belőle, de az ilyenek miatt van tele a menhely és mindenki próbálja lejjebb küzdeni a születő kiskutyák számát ahol csak lehet, igen, itt is.

Állatorvosos téma meg: ki szereti ha szenvednek az állatok??

2010. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!