Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen a macska íze?

Milyen a macska íze?

Figyelt kérdés
Van egy cicám és el gondolkodtam azon ,hogy milyen lehet az íze ... nem akarom megenni vagy ilyesmi csak érdekel a kínaiak is eszik... azt gondoltam hátha valaki kóstolta

2017. jún. 29. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Álítolag finom.Próbáld ki :D
2017. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Nyald meg.
2017. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Én még soha, de keresztapum véletlenül evett macskát. Ő néha utazik a világban a munkája miatt. Egyszer külfölön kértek a munkatársaival hús tálat, aztán később kiderült, hogy azt a hús konkrétan kutyából meg macskákból készítették. :( Azt mondta keresztapum, hogy evés közben semmi különbséget nem vett észre a kaján, azt hitték disznóhús. Miután kiderült, hogy mit ettek, az egyik kutyás srác rosszul lett és hányt is. Utána az egész úton nem mert húst enni. Keresztapum is rosszul érezte magát, mert szereti az állatokat. Érdekes, hogy a háziállatokat megenni ekkora lelki teher, de más állatokat meg bűntudat nélkül megesszük. Pedig hát :D https://www.youtube.com/watch?v=80Ey06g5VIE
2017. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!