Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hülye volt ez a macska vagy mi?

Hülye volt ez a macska vagy mi?

Figyelt kérdés

Kutyám imádja nézegetni a cicákat. Ha lát egyet akkor oda akar menni hozzá, de nem bántani akarja csak megszimatolni.

Én mindig keresem neki a cicákat.Ma is itt a tömbház másik végén a földszinten nyitva volt az ablak és ott ült a macska.

Mondtam a kutyámnak hogy "nézd hol a cica?"

Oda akart menni de láttam hogy a macskának nem tetszik ( ami tök normális végülis :D:D) aztán inkább arrébb jöttünk.

Erre jött egy másik kutya szembe velünk akit megugatott a kutyám. Erre hirtelen az a hülye macska kiugrott az ablakból és neki ment a kutyámnak. Vagyis hát csak fellökte édesemet :D

Ezt miért csinálta a macska? Hisz nem is bántotta őt. :D

Tudom hülye kérdés :D de én ilyet még az életemben nem láttam hogy macska neki megy egy kutyának úgy hogy kettő kutya is ott van körülötte.


2017. jún. 10. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a macska fenyeget érzi magát, az agresszívvá teheti. Itt is ilyesmi történhetett.
2017. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De ugye eljöttünk a cicától :D

Pár méterrel már odébb voltunk és egy kutyust ugattunk mikor kirohant a macska.

Bár elég vicces volt mert nekünk jött aztán szépen visszafeküdt az ablakba :D

2017. jún. 10. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A macska és a kutya másképpen, szinte ellentétesen kommunikál.


A farokcsóválás a düh jele, valamint ha meredten bámul a szemébe az már kihívás. Az ugatás csak hab lehetett a tortán.


Volt régen egy macska a környéken, nagyon méla egy állat volt, de ha kölykei voltak, félelem nélkül rodeózott egy német dogon :D

2017. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!