Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elítélitek a Melegeket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini19 kérdése:

Ti elítélitek a Melegeket? Hogy álltok ehhez a kérdéshez?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Ezek a dolgok az emberi psziché olyan mélységeiből fakadnak, amire az egyén tudatosan nincs ráhatással, ezáltal nem is vonható érte felelősségre. Azért már igen, ha hetero embereket traktál vele kéretlenül. Semmi bajom velük addig, amíg nem tukmálják rám, nem "nyomják a képembe".
2011. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
viszonylag ritkán találkozom meleg párral.először meglepődtem amikor a suliban láttam 2 lányt,de egyébként nem zavarnak.
2011. nov. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%

Az,hogy ki mit csinál kivel az ágyban nem az én dolgom. Alias nem érdekel.


De ha mélyebben bele gondolunk,az olyan melegeket,akik nők akarnak lenni valahogy nem tudom megérteni logikailag.

Mert ha ő pasi és pasihoz vonzódik,akkor nyilván nem fogja x azért jobban szeretni,mert úgy néz ki,mint egy nő mivel x is meleg és a pasikra bukik. Szóval ez magas,de egyáltalán nem zavarnak a melegek.

2011. nov. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Én egyáltalán nem. Szerintem mindenkinek szíve-joga, hogy olyan életet éljen, amilyet szeretne, már ha ez nem ütközik törvénybe. Tudtommal a homoszexualitás nem büntetendő!

Sosem fogom megérteni azokat az embereket, akik úton-útfélen azt hangoztatják, hogy mennyire utálják a melegeket! Ugyan miért? Mert más a nemi identitásuk? És? Nem kell egyformának lennünk! Vagy van erre valami szabály?

A vádaskodók nem biztosak magukban. Jobb lenne ha mindenki a sját dolgával törődne, és akkor jobb lenne ez a világ is!

2011. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
én undorítónak tartom és elítélem őket
2011. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Amíg nem az én seggemre pályáznak, semmi bajom velük.
2011. nov. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát elég vegyes...... :D
2011. nov. 2. 16:38
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem ítélem el őket,de aki divatból az,az a szememben 1 szánalmas féreg!
2011. nov. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Amíg nem vonulnak fel, addig semmi bajom sincsen velük. A felvonulással is csak az a bajom, hogy a szexualitás nem az utcára való.
2011. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Rengeteg meleg barátom van, lányok és fiúk is egyaránt és nagyon vegyesek. Van olyan, akiről soha nem mondaná meg senki, és van akin nagyon látszik és erre rá is játszik.

De imádom mindegyiket. Nem azért, mert meleg vagy hetero, hanem mert jó emberek. Egyáltalán nem érdekel, hogy a párja milyen nemű. Úgy általában pedig kifejezetten jónak tartom a szexuális sokszínűséget.


19/L

2011. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!