Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri állatorvosn...

Szerintetek megéri állatorvosnak állni?

Figyelt kérdés
Amióta élek nagyon szeretnék állatorvos lenni.Szeretnék az állatokon segiteni.Tudtok mesélni az állatorvos szakmáról?
2017. júl. 13. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Állni?


Amúgy persze, ha annyira szereted az állatokat, és nem viszolyogsz vértől, kisebb műtéteket tudsz végezni, akkor miért ne. Azt azért tudd, sima állatszeretet, gondoskodás még nem egyenlő az orvosi diplomával. Rengeteget kell tanulnod, de ha ezt szeretnéd, miért ne. Ha magánpraxisod lesz, akkor biztosan... De ahogy nézem, még gyerek vagy, változhat még, hogy mivel szeretnél foglalkozni a nagybetűs életben.

Sok sikert!

2017. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A vért bírom a tanulás megy most voltam 9.-es az én bizonyitványom lett a legjobb az osztályban állattenyésztői állategészségügyi suliba járok ami plusz pont az egyetemen

köszönöm.

2017. júl. 13. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem plussz pont az egyetemen, mivel emelt biosz és kémia érettségi a követelmény és így már meg van a max. 100 plusszpont
2017. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megéri, ha van kitartásod és hivatástudatod.

Rengeteget kell tanulni hozzá.

2017. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom nekem azt mondták ez plusz pont.De nagyon szeretnék köszönöm megprobálok mindent.
2017. júl. 13. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem plusz pont az érettségin, de lehet, hogy a megszerzett tudásod előny lehet pár tantárgynál, pl állattenyésztésnél, ami egy rövid, pár kredites tantárgy.

Teljes mértékben megéri, persze, a szokásos szöveget én is leírhatom, hogy sokat kell hozzá tanulni, sokat kell feláldozni, nehéz a szakma is, lesznek rosszakaróid, stb. De összességében szép hivatás, és meg lehet élni belőle. Sokféle irányból választhatsz, lehet, hogy egyetem végére már inkább hatósági állatorvosnak, vagy orvoslátogatónak mennél el. (Ezt első éves fejjel elképzelhetetlennek találtam, ám most, végzősként nem zárnám ki.)

2017. júl. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ :)

Lehet hogy fog változni de az biztis hogy az állatokkal szeretnék foglalkozni.A tantárgyak azok sok mindenbe fognak segíteni és még állattenyésztői,állategészségügyi teknikumon is maradok :)

2017. júl. 25. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!