Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet Magyarországon kapni/tar...

Lehet Magyarországon kapni/tartani sivatagi rókát (fennec fox)?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 00:36
1 2
 11/16 rely on válasza:
100%

Egy sivatagi róka nem fogja lemészárolni a fél családot...:D Nagyjából olyan bánásmódban kell részesíteni, mint egy kutyát, és ha valakinek ez tetszik akkor miért ne vegyen egyet ha megteheti?

[link]

Itt olvashatsz egy két infot róluk;)

2012. ápr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 kandras2000 válasza:
76%

tartani lehet cites engedéllyel de ez a görög és más szárazföldi teknősökhöz is kell lehet akár az ormányos megvét is valamit a petymeget vörös rókát csak a hivatalban kell bejegyeztetni és erdész8engedéllyel rendelkező)is tarthat


lehet de nehéz beszerezni és nagyon drtága.Főleg amerikában kedveltebbek

2015. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
70%

5-ös kommentelő, te arra nem gondoltál hogy valaki imádja ezt az állatot és nem felvágásból fizetne egy csomót? :'D

Ui.: fenn akadtam a trágárságszűron 🌚

2017. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
9%
Sivatagi rókaképű hollót láttam a facebookon,ha érdekelne.
2018. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

Lehet tartani sivatagi rókát, ha van elég helyed, engedélyed, és tudsz rá elég időt szentelni. És utána néztem NEM állatkínzás ilyen állatokat tartani ha elég korán kerül oda.

Nem mellesleg én is szeretnék kettőt mert párba kell őket tartani

2021. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lehet, csak drága.
2022. júl. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!