Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan háziáll...

Tudnátok mondani olyan háziállatot ami bent jtl érzi magát?

Figyelt kérdés

Olyan háziállat kellene ami kistermetű, nem zavarja ha bent van,persze délutánonként ha kell elvinném sétálni.

Legyen emberkedvelő és inteligens.



2017. szept. 7. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Macska.

És még sétálni sem kell vinned.

2017. szept. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
11%

Esetleg még tacskó kutya.

Várható üzemideje 14-17 év. Bent is tárolható, barátságos, játékos. Méretben nem nagy

2017. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A tacsiknak megtévesztő a mérete. Elég nagy térre van szükségük. Napi egy séta nem elég. Főleg, hogy a szükségleteiket is valamikor el kell végezniük.

Egy macska jó választás lehet. Ha akarod, viheted sétálni is. Ezen kívül rágcsálók. Pl egér, patkány, hörcsög, tengerimalac. Hüllők, teknősök...

Elég nagy a választék.

2017. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok. Elnézést. Elsiklottam az utolsó sorod felett. Így akkor a hüllők nem játszanak. Marad a patkány. Nagyon intelligens állat és szereti az emberi társaságot.
2017. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%
Ez igaz. A cica adott esetben kalandozásai közben is el tudja végezni a dolgát, úgyhogy igen, eddig cica felé hajlik a mérleg. :)
2017. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nyuszi, tengeri malac, hörcsög

esetleg kis malac, de vele foglalkozni kell elég sokat

2017. szept. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Én nem tartanék kutyát lakásban vagy csak valami csivava méretűt. A tacskó vadászkutya, nem való lakásba, hiába nem nagy.

De én inkább macskát vagy valami rágcsálót választanék, mert egy csivavának sem jó mindig bent lenni, kell vinni többször sétáltatni.

2017. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Hát ha intelligens és emberszerető akkor a macska már eleve felejtős.A macska inkább az a élek mint hal a vízben döglök szunyálok este megőrítem a gazdát a rohangálással és kész.Simogatod eteted meg szereted stb de nagy csodát ne várj tőle.A kutya intelligensebb és társas állat is szóval ez az emberszerető és intelligens a kutyára vall jobban.
2017. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vadászgörényt ajánlom nagyon forma :)
2017. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Macska :D nincs vele olyan sok gond mint egy kutyával és remekül érzi magát bent.

Láttam az egyik válaszoló írt a cicákról negatív "tapasztalatot", de úgy sejtem Ő maximum képen láthatott ilyen állatot :)

Nincs igaza abban, hogy nem intelligensek.Nagyon okos állatok. Jó, persze vannak buta macska szokásaik :D de az elvitathatatlan, hogy a macska egy értelmes állat.

Másik: "nem emberszerető és társas lény" hát igen :) pont erről árulkododik, hogy jelenleg is hozzábújva, purrogva alszik a kiscicám...

2017. szept. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!