Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le a bogarak...

Hogyan győzzem le a bogarak és repülő rovarok elleni félelmemet, undoromat? Nagyon félek a darázstól, bögölytől. Most pedig rengeteg nálunk a lódarázs. Mit csináljak ha megcsíp?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 12:57
 1/5 anonim válasza:
Én is betegesen rettegek tőlük.:S még a döglött darázstól is elfog a viszolygás. Sajnos nekem még sehogy se sikerült :(
2010. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

rovargyűjtéssel...ilyesmivel: [link]


persze úgy van értelme, ha felcímkézed rendesen és el is olvasod, mit kell tudni az adott rovarról


nekem suliba kellett ilyen és azóta nem tartok a rovaroktól...ja és ne nyírd ki őket, van egy rakat döglött szana-széjjel


Esetleg fényképezheted is őket.

2010. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jajj, én is betegesen félek tőlük! Viszont ahhoz, hogy megöljem túl jószívű vagyok:S Szóval meglátok egyet, sikítok és menekülök:S Én tettem ki darázscsapdát (cukros víz üvegben), de egy darab darázs nem ment bele, bezzeg a verandánkra jönnek:S
2010. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A cincéreket, orrszarvúbogarakat meg szarvasbogarakat tényleg ne nyírd ki, azok teljesen rendben vannak, aranyosak. A többit irthatod nyugodtan.

Különben azzal is legyőzheted, ha ráveszed magad h aranyosnak lásd. Én sem szeretem őket, de van amikor egy-egy példánnyal el tudok játszani, pl megsimogatod a szarvasbogarat, megeteted a sarokban a kaszáspókot. Megköszönni nem tudja, de látod h örül neki.

2010. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. máj. 27. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!