Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Segítség Bolha! Mit tegyek?

Segítség Bolha! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy egyik nap mikor kimentem az udvaron azt vettem észre néhány másodperc múlva hogy a gatyámra egy csomó bolha ráment. Alig tudtam leszedni őket. Már épp beakartam menni mikor megint volt rajtam néhány. Kutyánk van az udvaron de kennelbe. persze kiengedjük őt onnan. Bolha benne is volt de mindig ellenörzöm és ha látok benn akkor már hozom is a sprayt. De nem ezért irtam a kérdést hanem mer aznap mikor a gatyámra másztak a bolhák persze egyszerre levertem magamról őket de mégis jutottak a lakásba is. Szoktam látni a konyhán meg a szobámba is. Eddig mind összetapostam őket de ez igy nem mehet tovább. Mit lehetne tenni? Ma vettünk egy sprayt a neve Insecticide 2000. Hol és mit fújjunk be vele? Köszönöm ha válaszolnak.
2010. máj. 28. 21:28
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és olvastam hogy a bolha kb. 1 hónapopig fejlödik de nekünk minden nap jön még újabb...meg én aznap nem hozhattam be sokat..sőt egyszerűen nem is vittem be szerintem hisz mikor bementem a lakásba egy se volt rajtam. nem értem.
2010. máj. 28. 21:37
 2/5 anonim ***** válasza:
BioKill néven lehet kapni rovarirtó sprayt, ezzel fújd be két hetente rendszeresen a bútorokat és a padlót.
2010. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell bolhából elefántot csinálni:D
2010. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kösz. nem a te házadban ugrálnak. :S
2010. máj. 28. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a hátát fújd be vele! mi is úgy csináltuk :D
2010. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!