Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hangos zenét jól bíró/kedvelő...

Hangos zenét jól bíró/kedvelő házikedvenc?

Figyelt kérdés
Már a mostani macskámat leszámítva... szobában tartható (pl. hörcsög, nyúl, papagáj, teknős stb.) kiskedvencek közül melyik tűri legjobban a zenét? Elsősorban metálról van szó. :D

2017. nov. 10. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Az én két tengerimalacom szerette a metált..Legalábbis elvoltak vele. Voltak olyan számok,amikre berregtek, meg pattogtak :D
2017. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem fajta, hanem egyénfüggő. :D
2017. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Papagáj! Megjegyzi a dalszövegét és énekelni fog! :D
2017. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. majd megszólal az éjszaka közepén, h "...by following the freezing moon" :D
2017. nov. 12. 07:24
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Az meglehet! De lesz egy jó ébresztőd. :P
2017. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát,ha jóban vagy a hüllőkkel,akkor leguán,szakállas agáma,vagy az én személyes kedvencem,a kígyók.Ha kezdő vagy hüllők terén,akkor egy Boa constictor el salvadort,vagy egy gabonasiklót ajánlok neked.Ők könnyen kezelhetőek,szépek(már akinek)és szinte teljesen süketek. :D

Vagy ha nem vonzanak a hüllők,akkor valami nagyobb papagájféle,vagy zebrapinty,esetleg kanári.Ha papagáj,akkor a nimfát tudnám ajánlani,mivel napi 1-2 óra törődéssel egy néhány szót akár elmondani tudó,kimondottan okos papagájt csinálhatsz belőlle.Vagy még van a jákó,ami szintén intelligens,és jó alkalmazkodó,lehet hogy egy idő utan még énekelne is veled.😂 Csak sokáig él,(akár 30-40 év)ezért érdemes felnőttkorunk legeslegelején beszerezni egy jákót.Nagyon ragaszkodó,szóval még másik gazdához sem lehet passzolni,ha esetleg nem tudunk róla tovább gondoskodni.(-_-)

Remélem segíthettem♡

2020. júl. 17. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!