Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A házikedvencek nem érdemelnén...

A házikedvencek nem érdemelnének meg egy világnapot?

Figyelt kérdés
Október 4-én van az állatok világnapja, tudom, de soha nem látok semmilyen felhajtást, mint a gyerek, nő, apák, anyák napja körül. A házikedvenc is családtag, nem?
2017. nov. 23. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden évben van október 4 körül felvonulás az Andrássy úton. Idén én is ott voltam, október elsején volt, nagyon sokan ott voltak a házi kedvenceikkel egyaránt. A hősök terén pedig a bántalmazott állatokért gyújtottunk gyertyát.


Erről nem hallottál? :)


Egy nő csinált egy videót is, ahogy beér a tömeg a Hősök terére: [link]

2017. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg nem hallottam, de örülök, hogy nagyvárosokban létezik ilyen.
2017. nov. 23. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként lehetne máshol is, ebben igazad van. De sajnos a kisebb városokban, falvakban még mindig rossz a felfogás az állattartást illetően, így nem lenne nagy kultusza.


Én 150 km-ről utaztam oda a felvonulásra.

2017. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak programok az állatok világnapján. De azért valljuk be, egy gyerek örül a gyereknapnak, míg az állat nem is érti, miért különleges ez a nap. Régen mindig megünnepeltem az allataim szülinapját, a mostani kutyámnak meg nem is tudom fejből, mikor van, meg kell néznem az oltási könyvében. Pedig nem szeretem kevésbé, csak rájöttem, hogy ők inkább értékelik azt, ha általánosságban mindent megkapnak, kaját, sok sétát, simogatást. Az ilyen napok inkább az emberekről szólnak, mint az állatokról.
2017. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!