Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha az előkert...

Szerintetek ciki ha az előkertben úgy rohangál egy kakas mint egy kutya?

Figyelt kérdés

Férjem dühös rám mert kamadz gyerekeimnek szelídített kakasai vannak és olykor előre engedem az egyiket,behívásra jön,kukorékol és fut utánam is minden felé...

Párom szerint ez ciki mert hülyének néznek bennünket.

(Nem piszkít a "madár"a járdára fűből is felszedem ahogy a kutya után is.)

Buta dolog,hogy mi kegveljük ezeket a szárnyasokat?



#szárnyas #idomított #Szelíd kakas #kopasz nyakú #állat.Dühös
2017. dec. 2. 18:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
#(kamasz,kedveljük)
2017. dec. 2. 18:59
 2/16 anonim válasza:
8%
Kakaspörkölt?
2017. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kicsit furának néznek,de ha a gyerekeid szeretik,ráadásul nem akármilyen kakasról van szó,miért ne

Olyan akár egy kutya az alapján,amit leírtál,szóval ha valaki látja,hogy hallgat rád a kakas,szerintem inkább csodálkozna mint szörnyűlködne

2017. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Cuki csirke
2017. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vicces. Férjednek meg mondd meg, hogy egy felnőtt férfinek legyen már fontosabb a családja öröme, mint az utcán járó vadidegenek véleménye. Majd ha a házasélet cikinek fog számítani, akkor többet nem háltok együtt, vagy mi?
2017. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Az a ciki, hogy ennyire másoknak akartok megfelelni. Nem tök mindegy, ki mit gondol?
2017. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#2. Volt random kakasokból pörkölt....

-----------------------------------


De ezek a nevükre hallgatnak,ez az egy kifejezetten okos ,behívható,vár ha mondom,tudja mi a "nem szabad" stb-nem volnánk képesek bántani.


Tojóknak vettük őket és tíz kakas is volt közöttük csak csibeként ez nem látszott és pont ezek voltak a kis hizegősek ...

2017. dec. 2. 19:33
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen a párom másoknak szeretne megfelelni,engem nem izgat ha bámulnak,a kutyának is beszélek ha velem van...
2017. dec. 2. 19:35
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik.Olyan valamitek van ami valószínűleg nem sok embernek rajtatok kívül.Nem értem miért lenne ez ciki.Max elsőre fura,de nem hinném,hogy bárki is rosszat gondolna rólatok.
2017. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg aranyos, vicces, egyedi :)
2017. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!