Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valójában nem is szereti az...

Valójában nem is szereti az állatokat?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm sokszor osztja meg állatmenhelyek képeit, vagy állatos képeket, közösségi oldalon. Nekem úgy tűnik, mintha csak "elvárás" miatt tenné ezt, hogy többen megkedveljék.

Amikor nálunk van, soha nem ér hozzá a vizslánkhoz, amikor beteg volt a macskánk semmi érdeklődést nem mutatott. A szomszédjukban éheztettek egy kutyát, ezt is én vettem észre, őt nem érdekelte (azóta ez megoldódott). Amikor kisebbek voltunk elmentünk egy kertesház mellett, ahol kint ült a kutya a hóesésben, ő elkezdett csúfolódni a kutyán, hogy hihihi mi mindjárt melegbe érünk, te meg itt fázol. Akkor nagyon mérges voltam rá, le is szidtam. Simán elsétált a kidobott kismacska mellett, nem is érdekelte, egy idegen lánnyal vittük menhelyre, miközben ő sietett haza, mert valami sütemény csinált az anyukája és minél előbb akart belőle enni. Tudom ez hülyén hangzik, de egyre idegenebbnek érzem az ilyen dolgok után. Nem azt mondom, hogy kötelező állatot menteni, hiszen ideje sincsen az embereknek és van elég bajuk, csak akkor miért játssza meg magát? Van ismerősöm, aki nem szereti az állatokat és ezt el is fogadom, megértem.

Rákérdeztem erre, de csak dühös lett.


2017. dec. 22. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2017. dec. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát akkor majd nem erőltetem előtte a témát.
2017. dec. 23. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekli csak azt akarja hogy ezért is valakinek higyjék, oké, kutyát pl én se tudok befogadni mert nincs kerítésünk a házunkban meg kisállatok vannak de mikor kint volt facebookon hogy találtak az utcára kirakva terráriumban 2 kölyök patkányt, tudtam hogy mivel van pót ketrecem és tápom ezért NEKIK tudok segíteni így írtam is a megtalálónak hogy hozzám jöhetnek.

Nem az a baj ha valaki szeretne segíteni de nem tud, hanem mikor nagyzol hogy őőő aztán állatvédő de amint alkalma lenne annak lenni tesz rá magasról.

2017. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szegény patkányok megúszták, ha feltette volna valami csoprotba kis megerőltetéssel talál nekik gazdit. Mármint aki kitette őket.

2017. dec. 24. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!