Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha egy drága versenyló meghal,...

Ha egy drága versenyló meghal, azért még csinálnak belőle szalámit?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 12:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
nem, beteg, elhalt állatból senki nem csinál szalámit...a szalámihoz a vágóhídon ölik meg őket
2010. jún. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
70%

Kissé mintha provokatív volna a kérdés...

A drága versenylovak egyébként végelgyengülésben szoktak meghalni, nem a vágóhídon.

2010. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
52%
Na de ha pl. kitöri a lábát és le kell lőni, akkor miért ne lehetne belőle Pick szalámi?
2010. jún. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
89%

Hiszed te kedves második. A versenylovak 80%-a vágóhídon végzi, ez a szomorú igazság. Ez a kőkemény üzletről szól, nem pedig az állatszeretetről.


Egyébként a kérdésre válaszolva: Csak azokból a lovakból készülhet szalámi amelyeket vágóhídon öltek le.

2010. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
52%
Ez a kérdés egy kicsit borbid sztem .
2010. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
100%
Miért, szeretnél Overdose Szalámit enni? Miért nem jó a Pick? Amúgy meg csak vágóhídon levágott állatok húsából készítenek bármit is. A híres versenylovakat el szokták temetni, vagy kipreparálják és múzeumba viszik (pl Kincsem csontváza). De az olyanokat mint Seabiscuit vagy War Admiral, szépen eltemették.
2010. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy csak azokból készülhet szalámi, ami vágóhídon végzi, és nem is a beteg állatra gondoltam, hanem pl amit írtak, hogy baleset miatt le kell lőni, hasonló. Vagy pl a végelgyengüléses? Annak a húsa felhasználható?

Amúgy nem tudom miért lenne provokatív a kérdés. A világon éhezés van, fel kell használni mindent.

2010. jún. 4. 12:40
 8/36 anonim ***** válasza:
56%

Ha kitöri egy versenyló a lábát,kétlem hogy lelőnék....

Vagy nincs igazam?

nyugtassatok meg!!!

2010. jún. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
12:42: de, sajnos legtöbbször igen. ez is csak üzletről szól:S általában csak addig "jó" a ló, amíg a legnagyobb teljesítményre képes:S
2010. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legközelebb téged használunk fel :) A kérdésre:nem.
2010. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!