Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Fakul az axolotlom . Mitől lehet?

Farmernaci kérdése:

Fakul az axolotlom . Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A sötét vadas axim színe fakul a hasán és a farka tetején. 15cm-es állat , az egyik melső lába hiányzik , farka felül sérült. Jelenleg esőztetőt és szűrőt is használok. Álltalában gilisztákat , csirkemellet , szívet és májat adok neki . A vízét mielőtt frissítem szellőztetem , normális időközönként eszik , nap közben aktív éjszaka nem igazán. Miért fakulhat?

2018. jan. 13. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Stresszes lehet szegényke....

Akkor van, ha pl kicsi a helye, nagy a zaj stb. Ebbe(ha nem szűnnek az ilyen hatások)bele is halhat akár!!!!

2018. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg koszos a helye és azért stresszel....
2018. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Amúgy adható neki fagyi szúnyoglárva is; meg fagyi hal is, de vedd ki a gerincét!
2018. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Visszanyerte a színét , gondolom a Pest megyétől Szabolcs megyéig tartó út és az új hely miatt volt egy picit feszült! Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 18. 10:28
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha kifőzöm a vizet és lehűtöm , akkor úgy tarthatom benne?
2018. jan. 18. 14:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak Békéscsaba és Gyula közt fuvaroztam mind a 2-t(vadas és fehér), majd egy évvel később egy felnőttet(sárga). És nem lett semmi bajuk. Igaz, azért sokkal nagyobb távolság volt "a ti esetetekben". Amúgy melyik állatkereskedésben vetted őket?
2018. febr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tarthatod kifőzött(és utána persze lehűtött) vízben is; de a legegyszerűbb, ha a vízcserék után 3-4 csepp antiklórt juttatsz a vizébe(díszhalboltokba kapható)
2018. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem állatkereskedésben vettem , hanem tenyésztőtől.
2018. aug. 13. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!