Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kullancs tényleg eltávolítha...

Igabcsy kérdése:

A kullancs tényleg eltávolítható egy gyufa segítségével?

Figyelt kérdés

Az interneten már több helyen is fellelhető a következő írás:

[link]


Ez egy újabb baromság, aminek nem szabad bedőlni vagy tényleg működik? Van valakinek saját tapasztalata?


2010. jún. 6. 22:25
1 2
 11/13 KyFly válasza:

Ez igen is működik: Fogd meg a gyufát, locsolj a kérdéses felületre benzint vagy kerozint(opcionális) gyujtsad meg! Nos a kullancs nem csak most az egyszer de SOHA nem fog oda bemászni ugyanis a kérdéses felület eltűnik!


Dr.Kolbászlé

2013. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nem tudom, minek ír f@**ságokat az, aki ki sem próbálta ezt a módszert. Elutaztam nyaralni 3 napra, és amire hazajöttem, a kutyám fülében legalább 20-25 kullancs volt. Gyufával dorzsolgettem körbe-körbe a kullancsok körül kb. Fél perc kellett kullancsonkent. Ez a legjobb módszer, és anno, amikor gyerek voltam, belőlem is így szedtek ki. Sőt anyambol még a mamam is így szedte ki 60 éve . Ez az egyik legrégebbi és legbiztonságosabb módszer. Mert a k. Nem bírja a gyufa szagát, elszalad, ill. Menekülni kezd tőle. Még mielőtt okorsegelet ajanlgatnatok másoknak, akik segitsegkeres végett írnak ide, gondolkozzatok egy kicsit, és ne irjatok olyanról elutasító véleményt, amit ki sem probaltatok. EZ AZÉRT A LEGJOBB MÓDSZER, MERT A K. ÖNSZÁNTÁBÓL AKAR TÁVOZNI, ÍGY VÉLETLENÜL SEM SZAKADHAT BE A FEJE.
2014. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ha legközelebb kullancsunk lesz, lefilmezem nektek és felteszem ide..
2014. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!