Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Találtam egy törpenyuszit....

Találtam egy törpenyuszit. Senki nem jelentkezik érte. Bent tartom, de hogy legyen szobatistzta? Minden hova piszkol.

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 16:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia 4 éve tartok törpenyuszikat most is van 3 a bogyokat rakd bele az alomtálcába néhány bogyó mindig lesz azt össze kell szedni bármi kérdésed van írj priviben segitek
2018. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
1es vagyok de ha nincs ivartalanitva akkor jelölni fog legfőképpen ha fiu
2018. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
lány. bogyó az sokszor benne van egy tálcába, épp a kajás tálcát találta meg, De a pisi az folyamat a vize, kajája körül meg itt ott.
2018. febr. 4. 17:53
 4/25 anonim ***** válasza:
40%
Igen ivartalanítsd és vegyél mellé egy párt akkor lesznek boldogak és nem fog össze vissza pisilni írj priviben ha van kérdésed első és második vagyok
2018. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem veszek párt, arra nincs helyem. Sztem elég öreg lehet már.
2018. febr. 4. 18:04
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Akkor inkább ajándékozd el nagyon rossz élete lesz az is lehet keresik
2018. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Mi az hogy, nincs helyed? Egy nyuszi nem nyuszi PONT
2018. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Inkább ajándékozd el. Amúgy is tudod hogy kell tartani napi minimum a 3 óra kiengedés de hogy nincs párja akkor kB 6 7 óra és így hogy nincs párja 3 4 óra foglalkozás taníts simizés stb jó minőségű táp széna mindig kell hogy előtte legyen. Évente oltani. Ez nem úgy megy ám
2018. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Évente oltás simán. Bent van a lakásban. egész nap van társasága. Első napokban elbújt félt, most jön hozzánk, barátaságos nagyon. Vittük sétálni is, amikor a kicsivel kimentünk, kis pórázon nagyion élvezte, jól érzi magát látom, csak ez a piszkolás....
2018. febr. 4. 20:58
 10/25 A kérdező kommentje:
Hirdettem 3 hétig minden nap a helyi csopikban, magánemberek is osztottál....ezer fele kérdeztük. Senki nem jelentkezett érte, de úgy sem, hogy elvinné.Azaz egy valaki kérte, de tudom megenné...
2018. febr. 4. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!