Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nagyon kéne a se. Gít. Ség!...

Nagyon kéne a se. Gít. Ség! Teli van a házunk hangyával?

Figyelt kérdés

mit csináljak velük? kis gyors, döglött hangyatársukat cipelő hangyák, egyszerűen nembírok velük.PROTECT hangyairtóval fújogatom őket, a fürdőbe tegnap 4helyen fújtam ahol jöttek elő, a lakásba már a 100. helyen és mindig vhol máshol jönnek be. már besokalltam mert már a takarómon az ágyamba voltaak!!! az összehajtogatott ágynemű-be-rajta-mögötte, az ülőgarnitúra között jöttek fel és alatta is voltak.már majdnem hánytam.

ráadásul tegnap már a 9hós babám ágyából is kiszedtem egyet meg körülötte rohangáltak


mivel űzhetném el őket?


2010. jún. 7. 06:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az Auchanban vettünk Cobra mászórovar írtót (ez volt a legolcsóbb, kb.400 ft a flakon), ezzel lefújtam őket, aztán eltakarítottam a tetemeket és minden helyiségben körbe lefújtam a falak élét, sarkokat, küszöböket végig, a ház falai mentén a kisjárda élét szintén. Azóta minden takarítás (felmosás) után körbefújok ugyanígy és egy-két agyatlan kamikazét leszámítva nem jöttek vissza.
2010. jún. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
olvastam egy fórumon h piretrinnel beszórni mindenhol és kész. fúú akkor nagy munkánk lesz. minden szekrényt elhúzogatni, na de ha többet nem látom ezeket a mocskokat...azért már elég sok belőlük.
2010. jún. 7. 06:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Meg kell nyugodni lehet, hogy csak ideiglenes. Évszakonként jöhetnek elő.


Én már próbáltam mindenféle szert amit kapni lehet, egyik se ért sokat vagy max egy hétig, de köhögtünk, fulladtunk tőle meg több baj volt vele, mint előtte.


Nálunk is rettenet volt, sokszor arra keltem, hogy a fejemen mászkálnak és szedegettem ki a hajamból a hangyákat.


Meg a lábamon másztak fel ha leültem egy percre és a karomon ha lekönyököltem a számítógép elé. A kajámba is belemásztak ha letettem 5 percre már 20 hangyát kellett kiszedni belőle.


A hangya nem bánt nem lesz tőle semmi baj. Nem okoz különösebb kárt. Az nem is csíp meg téged úgy alapból, se a kisbabádat.


Várj, hátha maguktól eltűnnek. Jön a jó idő,(nálunk eső előtt mindig ellepik a házat).


Egyébként van valami ultrahangos riasztó egér és hangya ellen én azt az egyet nem próbáltma még, hátha neked jó lenne. Keress rá neten van többféle.

2010. jún. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2010. jún. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
SÜTŐPOR!!! Többször próbáltam, nagyon hasásos!Vegyél több zacskóval és Szórj be mindent, ahol mozogni látod őket, lehetőleg sarokba vagy fal mellé, ahol nem kell egy ideig feltakaritanod és maguktól elmennek! Először én sem hittem, de nekem eddig mindig bevált.Ha lehet,hagyd ott napokig a biztos hatás miatt. Nyaranta a meleg beálltával nálunk is megjelnnek, majd a szórás után eltűnnek.Ird majd meg, légy szives, nálatok használt-e ez a módszer.
2010. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a fokhagymáról is hallottam ha már itt tartunk esetleg néhol tegyél a sütőporba :)

Lassan a padlón főztök majd... :DDD

2010. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a fokhagyma nem vált be, a sütőpor igen.
2010. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A sütópor beválik, tökéletes és a lényeg hogy nem méreg !Fontos, ha kisgyermek , kismacska is hozzáférhetne !
2010. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a sütőporból vígan falatoztak, semmi bajuk nem lett, többen grasszáltak a padlón, mint előtte. Gondolom "szóltak" sógornak-komának, hogy jöhetnek, itt büféasztal várja őket :=)

A mi dögeink ellen csak a vegyszer vált be, sajnos igaz, hogy valahogy azt is megszokják néhány hét alatt, ezért cserélgetni kell a márkákat.

2010. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a sütőpor sem segit, szigetelni kellene azokat a repedéseket, nyilásokat, ahol be tudnak jönni a lakásba valami polifoamszerű anyaggal.
2010. jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!