Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van ilyen állatka? : D

Van ilyen állatka? : D

Figyelt kérdés

Olyan állatot szeretnék, amelyik odabújik az emberhez vagy legalábbis megmarad, ha odateszik. Amelyikkel lehet tévézni pl.

Nogyobbacska állatra gondoltam, de nem kutyára, se nem macskásra, hanem olyanra, amelyiket lehet ketrecben tartani, a szobámban.

Gondoltam az aranyhörcsögre vagy tengerimalacra, de ott az a baj, hogy nagyon érdeklődőek, tehát izegnek-mozognak, nem ülnek meg egy helyben.


Tudtok ilyen állatot?



2018. febr. 6. 15:22
1 2
 1/17 anonim válasza:
40%
csimpánz
2018. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
66%
Viccesen hangzik, de az elsőnek igazat adok. Amibe bele tudnék kötni, hogy egy csimpánz is sokat izeg-mozog. Neked egy gorilla kell, csak az erőviszonyok megváltoznának és ő tartana ketrecben.
2018. febr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nyuszi ilyen tud lenni, ha türelmes vagy vele, és ivartalaníttatod.

Viszont azzal legyél tisztában, hogy költségekben és felelősségben felér egy kutyával/macskával. Ha kifogsz egy problémás egyedet, akár még problémásabb is.

Nekem mindkét nyuszim problémás, csak múlt hónapban 40.000 Ft ment el állatorvosi költségekre.

Ja, és csak akkor válaszd, ha van a közeledben nyuszikra specializálódott állatorvos, mert nagyon fontos, hogy exos orvoshoz jusson el, ha baj van.

2018. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

:)) haha csimpánz ha jól tudom


nagyon de nagyon védett az egész világon

gondolom állatkertek st bkapnak engedélyt ,

vagy hatud valaki hogy tartható lakásban , de csak engedélykeel az tutti

ki tud erről bővebb infót?


és a gorillák is stb amelyek hasonlitanak az emberre

igy is mondják németül

menschen affe - affen? hogy emberi majmok

2018. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Sok ilyen állat van,de ha nem kutya és nem macska akkor egzotikusak és engedélyeket kell szerezned, hogy tarthasd őket. Pl. van egy híres "háziróka" Amerikában, nem tudom már hogy hívják,de instagramm oldala is van több ezer követővel.
2018. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

kár hogy nem lehet kijavitani


ha valami el van küldve csak érthető


de egyes szavak össze mentek

lol na vicces lett remélem megértitek a csimpánzos dolgot


és ha tudna infót valaki az nagyon jó lenne

én is akarnék egy csimpánz majmocskát

2018. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Parázok a majmoktól:/

Nem akarok ennyire elrugaszkodni a háziállatoktól...XD

De azért köszi!:)

2018. febr. 6. 15:38
 8/17 anonim válasza:

Szia!

Én is ilyen állatot kerestem, és meg is találtam. Nekem törpe nyulam van, ketrecben lehet tartani. Nagyon szeret odabújni az emberhez, és ha simogatjuk, ott is marad, nem izeg mozog, és persze nagyon puha is .

2018. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Afrikai fehérhasú törpesün. Bár éjszaka aktív inkább, de napközben is feltudod kelteni, amikor foglalkozni akarsz vele, nagyjából passzol az elvárásaidhoz és hamar szobatisztaságra is lehet szoktatni.
2018. febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%

Barát/Barátnő , mondjuk nem hiszem hogy örülne ha ketrecbe zárnád...

Egyébként viccen kívül a házi állat nem igen fog nelléd ülni tv-zni, nem ez az életstílus jellemzi őket, mivel állatok... főleg hogy ne unja el 3 óra alatt magát a kezedbe és ne mozduljon meg...

2018. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!