Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van ilyen állatka? : D

Van ilyen állatka? : D

Figyelt kérdés

Olyan állatot szeretnék, amelyik odabújik az emberhez vagy legalábbis megmarad, ha odateszik. Amelyikkel lehet tévézni pl.

Nogyobbacska állatra gondoltam, de nem kutyára, se nem macskásra, hanem olyanra, amelyiket lehet ketrecben tartani, a szobámban.

Gondoltam az aranyhörcsögre vagy tengerimalacra, de ott az a baj, hogy nagyon érdeklődőek, tehát izegnek-mozognak, nem ülnek meg egy helyben.


Tudtok ilyen állatot?



2018. febr. 6. 15:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
patkány
2018. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Jajj, persze nem úgy gondoltam, hogy leülök vele 3 órára és neki mozdulatlanul kell ülnie. Akkor vennék egy plüss sárkányt.

Hanem lehessen simogatni, mint mondjuk egy macskát vagy egy kutyát, ne fusson el az első adandó lehetőséggel a szerkény alá.

Köszönöm az utolsó válaszokat!:DD

2018. febr. 6. 16:24
 13/17 anonim válasza:
29%

Barát/Barátnő

az kemény ketrecbe zárva háziállatként


LOL :))))))))))))))

2018. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tengerimalac, nyuszi, patkány, degu, DE, mindnél egyedfüggő, van olyan aki szétfolyik az öledben és el is alszik míg egy másik meg se áll, menne felfedezni, sajnos olyan fajt nem tudok aminél biztosan ilyen példányt kapnál.
2018. febr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
0%

de megvan Barát/Barátnő


és vicces de igaz betanitod mikor mit tegyen

:)))))))))))

2018. febr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A zöld leguánom az szokott a vállamon ülve TV-zni! Szelíd állat!
2018. febr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szakállas agáma :)
2018. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!