Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik a legbújósabb, emberrel...

Melyik a legbújósabb, emberrel legbarátságosabb háziállat?

Figyelt kérdés
/kutyán, macskán kívül/

2018. febr. 27. 21:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
Pedig csak a kutya, esetleg a macska tud érzelmileg kötődni egy emberhez.
2018. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A fejtetű :)


Bocsi... ;)

2018. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem van egy nyulam. ha lefekszem a földre, felugrik a hátamra vagy végignyalogatja a karom/fejem.


pár hónapig volt nálam egy olyan kiskecske aki kiesett az ólból a születésénél és az anyja nem akarta szoptatni, kb kézből lett felnevelve, de hozzám már úgy jött, h el volt választva. ő is nagyon durván bújós volt.


A malacok is nagyon jófejek tudnak lenni.


A nagyobb papagájok pedig az embert tekintik párjuknak, ha egyedül tartjuk őket. Ilyenkor velünk nagyon jófejek, de a többi emberrel/állattal ellenségesek.

2018. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A tengerimalacomat mikor ölbe veszem a kis takarójával, akkor szétteríti a mellső és hátsó lábait, nyújtózkodás közben ásít, és félek megmozdlni olyan aranyosan szunyókál. Bár nem teljesen mindegyik tengerimalac reagál így, azért mindegyik szeret elbújni a karnak a törzzsel bezárt kis zugban, és közben mondják a magukét :)
2018. febr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én zöld leguánom ilyen
2018. febr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem a gerlém alszik a tenyerembe most.
2018. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A nimfám is bújós, folyton a nyomomban van :)

(Szabadon van a lakásban)

2018. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem a deguim voltak ilyenek. Felmásztak az ember karjára, vállára, feje tetejére. Volt, amelyik elaludt a vállamon. Bújást tekintve meg szó szerint: imádtak a fölső ruhák alá befurakodni / aztán itt egy púp, ott egy púp:-) /
2018. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Kutya, kutyuson belül a japán akiták.
2018. márc. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kutyán,cicán kívül szerintem kevés bújós állat van ,tehát értettem a kérdést.
2018. márc. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!