Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szúnyogok ellen házi módszert...

Szúnyogok ellen házi módszert ismertek? Már kezdek tőlük kiborulni.

Figyelt kérdés
Már vagy 30 helyen megcsíptek, és nem győzöm őket ütögetni. Vicc nélkül..az ablakom előtt csomóban lógnak! Nem nyitok ablakot, szúnyog háló is van mégis valahogy bejutnak..a vegyszertől pedig már rosszul vagyok. Vagy 50 biztos van megint a szobámban, és már kezdek tényleg kiakadni tőlük. Kérlek írjátok le ti mivel védekeztek vegyszeren kívűl.
2010. jún. 9. 01:20
 1/7 A kérdező kommentje:

hupsz

nem néztem át eléggé az eddigi kérdéseket válaszokat..egyik hasonlóban találtam ezt.

[link]

elég jónak ígérkezik

2010. jún. 9. 01:25
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs a közeletekben tó, mocsaras-nádas rész esetleg folyó vagy erdő?


Ennyi szúnyog egy helyen, érdekes...


Ha valóban ilyen sok van a házban is háló ellenére is (amúgy nekünk is átbújnak rajta a kisebb állatkák sajnos)

akkor nem tudom, hogy mennyire hatásos illetve mennyire gyors módszer az ilyen házi praktika.


Én vennék egy wape-t a tv-ben reklámoznak a konnektorba kell bedugni és szúnyogok, legyek ellen véd.


Mi használtunk ilyet régen is éjszaka is nem is köhögtem tőle meg észre sem vettem. Bár a természetes módszer jobb de szerintem ha már tele van a ház akkor azokkal a szúnyogokkal kezdeni kell valamit.

Utána kiraknám amiket pl. a linkelt oldalon is javasoltak meg ilyen házi dolgokat.

2010. jún. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a füstölőt ajánlom:D Olcsó (300-500ft-ig terjed egy doboz ára, amiben nagyon sok van), és hatékony, környezetbarát, és az illata is finom:D
2010. jún. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Épp csak rákot okoz... :D


(Orvosi szaklapban volt róla cikk)

2010. jún. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vegyél kisebb lyukú szúnyoghálót, vagy ha nem kapsz, menj a méterárúba és nézegess sűrű szövésű anyagokat... most nem jut eszembe a neve, de több színben is kapható, és sűrűbb szövésű, mint a szúnyogháló...rengeteg szokott lenni...
2010. jún. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2010. jún. 9. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg biológiai védekezés: ha van erkélyetek vagy megtudjátok oldani, vehettek kerámiából fecskefészket,a fecske megeszi a szúnyogokat,a költőhelyért cserébe (egyébként is a fecskék éve van, és a számuk drasztikusan csökken,tehát még hasznosat is teszel)
2010. jún. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!