Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik az az állat amit...

Melyik az az állat amit legális tartani, igénytelen és végignézi velem a sorozatom? :D

Figyelt kérdés

2018. márc. 14. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pluss macko
2018. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kígyó csak azt nem engedik.
2018. márc. 14. 18:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A férjem. Hova küldhetem?
2018. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Még az is jó lenne.:,D De most komolyan olyan kéne ami ledől mellém és nyugton tud maradni és nem nagyon igényes.
2018. márc. 14. 18:52
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen állat nem létezik minden állatnak vannak igényei és olyan ember inkább ne tartson állatot aki csak sorozatot akar nézni vele gondozni meg nem.
2018. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Emberek nem igaz, hogy senki nem tud normális választ adni! Amit keresek az olyan állat ami a seggén tud lenni pár percig és ki a fene mondta, hogy nem gondoznám? Fhu mindegy.Majd tartok hermelint csak annak nagy a mozgásigénye. Kígyó nem lehet. Most, hogy ezt letudtuk valaki tudna valami megoldást? Bárki? Előre is köszönöm.
2018. márc. 14. 19:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Macska. Nem egy rakétatudomány a tartása, és a mienk pl. BÁRMEDDIG képesek aludni azon, aki tévét néz...

Múltkor beteg voltam, és a macska szó szerint egész nap mellettem/rajtam aludt. Csak az alomra ment ki, meg kajálni, és annyi.

Ha tudsz, fogadj örökbe egy felnőtt állatot, annak a habitusa, személyisége már kialakult, és olyat válassz, amelyik ilyen kanapékrumpli.

2018. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Macsek már van és tíz évesen is hiperaktív most kipróbálnék valami újat. Ment a zöldkéz!
2018. márc. 14. 19:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is a macska jutott eszembe, persze megfelelő vérmérsékletű kell,hisz a tied is hiperaktív, nekem is van aktívabb is, szolidabb is. Mondjuk ölben dorombolni mindkettő szeret, de az egyik komolyan elvan akár sok órán át egy helyben (remekül lehet aludni vele, max. néha a lábamra fekszik), a másik pörgősebb (s nem jó alvásra, mert mászik az arcomba az orrával). A hiperaktív se jó és az se, amelyik elvan magának és csak akkor veheted ölbe, ha ő is akarja, évi kétszer. Egy nyugodt, dorombolós, barátságos cicc kell.


Lehet, hogy némelyik patkány is jó, de olyanom sajna még nem volt, csak szeretnék egyszer :) Ott inkább a fiúk a lusták, úgy tudom.


Nem nevezném őket igénytelennek, kell nekik ez-az, de azért nem különösen nehéz őket tartani...

2018. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja, még annyit, hogy a barátnőm ölbe szokta venni a tengerimalacát, és sokáig elheverész az ölében. Egy órát simán. Esetleg ezen is el lehet gondolkodni.


A kígyóról annyit, hogy azzal nemigen fogsz sorozatot nézni. Nem is szeretik/igénylik azt, hogy kézbe vegyék őket, de még amelyik kézhez van szoktatva, az is folyamatosan mozog, mászik, tehát nemigen marad meg egy helyben pl. a kezdeben vagy nyakadban huzamosabb ideig.

2018. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!