Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Adott nálam egy gazdikereső kisállat, én jelentkezési sorrendben szoktam dönteni, persze nem úgy hogy te jöttél elsőnek és a tiéd hanem megvan hogy milyen kritériumok vannak az örökbefogadó felé, ha az első jelentkező ennek nem fele meg jön a második stb amíg nem lesz valaki aki megfelel, na persze ne egy 10-20 emberes listára gondoljatok, max 2-3 emberre.

Namost az első jelentkező facebook oldala egyszem profilkép az is 2 éves, semmi infó róla és nem is ír vissza már egy napja (gondolom aki éppen kisállat miatt egyeztet az gyakrabban felnéz pláne ha ki is írja a facebook hogy megkapta csak nem nézte meg az üzenetet), még ismerősnek sem tudom jelölni, nincs jó előérzetem felőle, ha pl még nem válaszol pár napig ti megmondanátok hogy másnak adjátok az állatkát? Hogyan mondjam ezt úgy hogy ne úgy hangozzon mintha én valami állatadományozó atyaúristen valakinek képzelem magam aki azt hiszi ő dönti el kinek lehet kisállata és kinek nem?


2018. márc. 18. 19:49
 1/5 anonim válasza:
100%
Sziaa! Nem is beszeltetek igy kulon? Csak annyit mondott, hogy erdeklodik? Szerintem ha tovabbra se ir, es vannak masok, akik jelentkeztek, lepj tovabb. Ha keresne megis, mondd meg neki, hogy mar tobben erdeklodtek es, keson reagalt sajnos
2018. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Beszéltünk pár váltásnyit aztán azóta nem ír, nem tudom nekem ez a facebook elég gyanús, meg mellé a másik 2 ember aki írt hogy befogadná őket sokkal szimpatikusabb, ha holnap estig nem ír vissza lehet elkezdek egyeztetni a körülményekről a következő jelentkezővel.
2018. márc. 18. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan lépd át, majd ha később jelentkezik mondhatod neki hogy volt előtte más jelentkező aki megfelelt, így már nem gazdikereső a kutya.
2018. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Leehet, hogy neki nem fontos a facebook. Ne egy profilkép döntsön, vagy egy facebookos aktivitás. Kérj tőle telefonszamot és beszéljetek úgy, vagy találkozz vele.
2018. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, iért nem facebookozik. Nekem sem fontos, soha nem használom, de ha üzenetet várok valakitől akkor fel szoktam sűrűn nézni. Pláne, ha olyan kaliberű dologra várok, mint egy kisállat. Úgy jön le, mintha nem is érdekelné igazán.

Ha munka miatt nem tudja a chatet nyomkodni, az nem nagy probléma, feltéve, hogy mondjuk egy hörcsögről van szó aki elvan magában is, és nem egy kutyáról akit sétáltani kéne vinni, ahhoz több idő kéne.

A többiek jó példákat írtak. Ha előkerül, egyszerűen megmondod, hogy már nem aktuális.

2018. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!