Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi van a csigámmal? (bővebben...

Mi van a csigámmal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kb. 1-2 hete kis kelés van az egyik csigám pofiján.
2010. jún. 11. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Nekem meg cipőfűző nyom a térdemen...
2010. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Máskor vigyázz arra, hogy a csigád borotválkozás után használjon arcszeszt.
2010. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem madárfészek a hónom alatt
2010. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Afrikai óriás csigád van?

Talán valamiféle vitaminhiány.Vegyél neki csőrkoptatót vagy valami mész alapú bizbaszt,a boltban majd tudni fogják hogy mi kell neki.Csak jól megmosott ételt adj neki,saláta,retek,uborka,alma (azt nagyon szeretik). Emeld a páratartalmat a terráriumban,tegyél be nekik vizet.Mert ha nem is isznak belőle,de fürödni szeretnek.Néha mosd le a házukat langyos vízzel.DE!! ne nyomd őket a víz alá mert megfulladnak.kb hetente cserélj alattuk földet.húú kb ennyi jut eszembe. amúgy ha beteg lesz akkor sok mindent nem tudsz vele csinálni,ugyanis az állatorvosok sincsenek felkészülve csigákra.a legjobb ha biztosítod a számára legjobb környezetet és különböző fajta lédús ételeket adsz neki.olvass utána wikin,ott bővebb infókat találsz.kölest tilos,ugyanis kiszárítja a szervezetüket.

2010. jún. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem senkinek sem lesz itt fogalma erről. Állatorvoshoz meg túlzás vinni egy csiguszt. Nem igazán tudsz vele mit csinálni.
2010. jún. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Remélem akik ilyen kib*szott viccesnek tartják magukat, azok is ilyen értelmes válaszokat kapnak a kérdéseikre. Ezért jobbak nálatok a csigáim... értelmesebbek, mint sz ostoba emberek.

Aki pedig válaszolt nekem rendesen, annak köszönöm. Nem hiszem hogy vitamin hiány, mert kapnak szépiacsontot.

2010. jún. 11. 15:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Még gondolkoztam picit és lehet attól is,hogy nem volt megmosva rendesen a kajája.Amikor én kaptam őket azt is mondták, hogy ne engedjem el őket a szabadban 'szaladgálni' mert nagyon érzékenyek és összeszedhetnek olyan betegségeket amik ellen nem tud védekezni a szervezetük,hiszen afrikából valóak. Sajnos nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz de találtam egy linket.Itt találsz néhány telefonszámot is,ők talán tudnak segíteni.


[link]

2010. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépem :)
2010. jún. 11. 15:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!