Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez halál komoly vagy elírták?

Ez halál komoly vagy elírták?

Figyelt kérdés

Állatorvosi Egyetem klinikája, picivel lejebb van az oldalon:


[link]


"Éjszakai ügyeleti díj (hétköznap 22.00-8.00 és hétvégén 20.00-8.00): 30000 Ft-tól" Harmincezer forintTÓL? Hol van még ügyelet, ami nem ilyen horribilis/nevetséges (tetszés szerinti jelző mindenkinek) összegbe kerül? Nem sürgős, a macskám "csak" hány, de eszembe jutott mi lenne, ha egyszer kellene...


2010. jún. 11. 23:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A Kék klinika is magán, mégis a sok visszaélés miatt most már ők is megkérdezik, mennyi pénz van nálad, különben nem látnak el. Saját bőrömön tapasztaltam meg.
2010. jún. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, remélem nem lesz rá szükség, de elmentettem a Juhászék számát! :)
2010. jún. 12. 14:21
 13/15 anonim ***** válasza:

Ott mi is jártunk így:éjjel kettőkor vittük be az öreg kutyánkat,a füléből(fülkagylóból)folyt a vér.

Kérdezték,mennyi pénz van nálunk,akkor még "csak"15 ezer volt a belépődíj.Mondtuk,hogy csak 12 van nálunk,de itt hagyunk igazolványt vagy bármit reggelig,akkor tudunk pénzt szerezni.Elzavartak.Autónk nincs,ha taxit hívunk,tényleg nem maradt volna pénzünk semmire.

Szerencsére magától elállt a vérzés,és reggel a mi dokink kezelésbe vette a kutyát.

Ismerősömet ugyanígy elzavarták gyomorcsavarodásos kutyával(!!!),mire a másik kórházba értek,a taxiban elpusztult az állat.

Én biztos,hogy bepereltem volna őket,ha az én kutyám jár így.

2010. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

És a legszebb az Egyetem áraiból:1 nap kórházi ápolás 14-20 ezer ft között(remélem nem jól olvastam).

Aranylapáttal szedik ki az állat alól a piszkot és libamájjal/szarvasgombával etetik őket?

2010. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos ezért (is) érdemes egy jó álandó orvost választani.Olyan klinikát, ami megfelelően fel van szerelve. És ahol az orvost éjszaka is fel lehet hívni. Ha ismernek, ha oda jársz, ha a kutya/macska benne van a számítógépben,látják, hogy viszed rendszeresen, akkor nem szokott gond lenni a fizetéssel, tudják, hogy hozni fogod. De ehhez az kell, hogy ismerjenekés ismerjék az állatot-
2010. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!