Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tudnátok ennyi jószággal egy...

Tudnátok ennyi jószággal egy házba élni?

Figyelt kérdés

Vannak: 1 vadászgörényem,

1 axolotlom,

1 szakállas agámám,

1 zöld leguánom,

halaim,

2 degum, 2 nyulam.

Van itt olyan, aki el tudna viselni ennyi háziállatot?



2018. ápr. 25. 12:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha muszáj lenne igen, de a szabad akaratomból csak emlősöket tartanék, főként kutyát és nyulat.

Most van 2 kutyám, macskám és nyuszim :)

2018. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A degukat elajándékoztam, megtartottam a nyuszikat és vettem egy törpehörcsögöt. Már mindent tudok róluk, nem szereznék be semmit meggondolatlanul.
2018. ápr. 26. 07:54
 13/15 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van, ha szereted az állatokat és foglalkozol velük. Azt viszont cáfolnám, amit az egyik válaszoló írt, hogy a díszállatokkal alig kell foglalkozni. Nekem deguim vannak. Most kilencen. Szekrény méretú ketrecekben napi futtatással. Igen. Ilyenkot már az állatokról szól az élet. Sok meló, de rengeteget adnak cserébe, ha jól vannak tartva. Vigyázok még két csinre és van egy mentett bettánk is.
2018. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Persze, volt már ennél több kisállatunk is régen, de most 2 kutyánk és 2 macskánk van (kinti-bentiek) és rájöttem, hogy ezek az állatok sokkal több gonddal járnak, mint akármennyi kisállat. :D
2018. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én mindig nagy állatb*zi voltam, de a csajokat még náluk is jobban szerettem. Így aztán mindig választanom kellett, mire fordítom a szabadidőmet. Mindig a pina nyert... :-))
2018. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!