Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egerekkel mit lehet kezdeni?

Egerekkel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Sok éve rengeteg egér volt a házban, nagyon nehéz volt kiirtani őket, de sikerült, es azóta, kb 7-8éve nem voltak. Macska is van már évek óta. Most viszont egy pár hónapja újra vannak, és már nagyon kivagyok tőlük :( először csak pár hetente volt 1-1, de kb 1hónapja a fürdőben folyamatosan.. Élve elfogo csapdám van, és ma reggel fogta meg az 5.egeret. Méreg, ragasztó kizárva!!! Miért jönnek most, ha évekig nem voltak? Ráadásul nyár van, korábban mindig csak télen jöttek.. Én úgy tudom a macska azért is hatásos, mert már a szagával is elriasztja őket. És amióta van macska, azóta nem is voltak. Akkor most miért? Van valamilyen humános de biztos módszer, amivel elüldözhetem őket?

2018. máj. 6. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az élvefogón kívül szerintem nem nagyon van ilyen megoldás, de utánanézek.
2018. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szerezz több cicát, az talán segít ha az egérfogó nem mérget pedig nem akarsz..
2018. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

És mit csinálsz az élő egérrel?

Azért szaporodik el , mert nem irtod.

2018. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Humánus módszerrel nem fogod tudni elüldözni őket, irtani kell őket.
2018. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egér nem ember minek a humánus módszer ?

A macska is prédaként tekint az egérre. Elfogod majd a kert végén elengeded ? XD hatásos mondhatom.

Ez a baj a mai világgal mindent sajnálunk jaj csak baja ne essen, ami árt azt igen is ki kell írtani kész nincs apelláta.

Az egeret sem érdekli, hogy kárt okoz engem sem érdekel ha lecsap rá egy fogó és ott döglik meg.

2018. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen "sajnos" én ilyen vagyok, semmilyen élőlénynek sem tudok ártani, akár kártevő, akár nem. A macskám is csak egyszer fogott egyet, azt is gyorsan elvettem tőle és elengedtem. Meg hát inkább abban bíztam, hogy a macskaszag távoltartja őket, ami eddig be is jött. Igazából nagyon érdekelne, hogy miért jönnek most hirtelen tömegesen, mi lehet az oka az inváziónak, pláne a több éves "csend" után.
2018. máj. 6. 22:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel erőt magadon ha nem te irtod az egeret majd azok irtanak ki tegedet
2018. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igazad van, kérdező! Néhány ember nem tudom, mit képzel magáról. Aki irtja az egeret, annak itt meg se kéne szólalnia. :)
2018. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nincsen problémám azzal aki irtja, én viszont nem teszem, remélem nem gond ez neked! :) egyrészt az érdekelt volna, hogy van e valamilyen módszer, amivel távol tudom őket tartani (szóval ha lehetséges, be se jöjjenek), másrészt hogy lehet e valami észszerű magyarázata annak, hogy évekig nem jöttek, most viszont tömegesen, a macska ellenére is
2018. máj. 8. 00:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk nem gond ha nálad elszaporodnak az egerek.
2018. máj. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!