Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi kell egy állatkert nyitásához?

Mi kell egy állatkert nyitásához?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az állatokat, ezért rengeteg fajta állatunk van és azoknak az etetése nagyon költsége. Úgyhogy arra gondoltam, hogy jöjjön egy kis profit nyitnék egy ilyen kisebb állatkertet. Van tapasztalata valakinek esetleg? Milyen tanfolyamot kéne elvégzeni? Milyen emberek kellenek? Kérlek részletezzétek, hogy mire kell meg stb...
2018. máj. 13. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de az ilyen esélytelen abban a formában, amiben te szeretnéd. Gondolom nincs semmilyen egzotikus állatok (gondolok olyanra amit nem láthatnak mindenhol, és nagy közönséget vonzana, érdekelné annyira az embereket hogy fizessenek hogy lássák), ezen kívül az állatkert egyfajta cég, törzstőke kell, és amúgy is alaptőke, hogy kialakítsd az egészet. Nem viccelek ha azt mondom hogy százmilliók kellenek hozzá, és akkor csak egy nagyon kicsi állatkertet tudnál nyitni, és semmi bevételed nem volt még, nem vettél még semmi extra állatot.
2018. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már szinte az egész kivan alakítva normálisan úgy hogy közlekedni lehet benne meg minden és én már voltam olyan állatkertbe valahol Pest megye szélén ahol volt egy ugyanilyen állatert, hogy csak honos állatok voltak. Nekem pedig vannak kengurum, görényeim, minilovaim, törpemalacaim, huskym, páváim, tengeri akváriumom is van. Úgyhogy szerintem simán menne csak nem tudom milyen engedélyek kellenek meg gondolom kell valami szakképesítés is hozzá.
2018. máj. 13. 23:30
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
És ezt mind te fizeted egyedül? Mi a szakmád?
2018. máj. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
+ Hogy tudsz ennyi féle különleges állatot tartani és ellátni mindenféle szakértelem meg engedély nélkül?
2018. máj. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A párommal együtt gondozzuk ő állatorvos.
2018. máj. 14. 00:13
 6/13 A kérdező kommentje:
Annyira nem sok van még több fajta is ami honos meg minen csak ezek az egzotikusak. Na szóval valaki tud segíteni milyen tanfolyam kéne, milyen engedély?
2018. máj. 14. 00:15
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt pontosan nem tudom milyen engedély kell,de a megyei kormányhivatal adja ki úgyhogy náluk kell érdeklődnöd gondolom válaszolnak a kérdéseidre.
2018. máj. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Itt találtam valamit.

[link]

2018. máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes rákérdezned ott, ahol jártál pl., vagy hasonló helyen. Egy ilyen aprócska magánkertnek más jellegű szabályozása lehet, mint egy "igazzy" nagy állatkertnek.
2018. máj. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
zoo tycoon 2
2018. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!