Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi kell egy állatkert nyitásához?

Mi kell egy állatkert nyitásához?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az állatokat, ezért rengeteg fajta állatunk van és azoknak az etetése nagyon költsége. Úgyhogy arra gondoltam, hogy jöjjön egy kis profit nyitnék egy ilyen kisebb állatkertet. Van tapasztalata valakinek esetleg? Milyen tanfolyamot kéne elvégzeni? Milyen emberek kellenek? Kérlek részletezzétek, hogy mire kell meg stb...
2018. máj. 13. 23:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Esetleg valaki nem tudja milyen emberekre lenne szükségem, persze gondozón kívül.
2018. máj. 14. 16:07
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem látod át, akkor ne kezdj bele, mert az első hónapban csődbe mész!


Elsősorban kell egy telek, mivel ezt zsebből nem fogod tudni kifizetni, ezért vagy hitelt veszel fel rá vagy a város polgármesterétől kérsz hozzá támogatást, de akkor értelmesen el kell mondanod neki, hogy ez miért lenne jó a városnak, hogyan fogod fenntartani, tehát jóformán kell csinálnod egy teljes üzleti tervet, amin nyomós indokok szerepelnek. Aztán nyilván kell a kinézett telek tulajdonosainak engedélye is (van hogy egy teleknek akár 10 tulajdonosa is van, s ha egyikük nem egyezik bele, akkor már bukta az egész).


Emberi erőforrásból kell valaki, aki tolja a marketinget, kellenek árubeszerzők, gondozók, kellenek állatorvosok, takarítók, beléptetősök, biztonsági szolgálatosok, kell valaki aki vezeti a pénzügyi dolgokat. Hirtelen ennyi jut eszembe, de biztosan kihagytam még egy tucat embert...


És akkor nem tudom figyelted-e, de még az állatkertet meg sem építettünk! Kerítések, utak, állatoknak a kifutók/ólak kialakítása... Nem úgy van az, hogy csak gondolsz egyet és hopp milliárdos vagy.

2018. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ha nem láttad volna leírtam, hogy már majdnem az egész kész van rengeteg állatom, meg az egész ki van szinte alakítva.
2018. máj. 14. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!