Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Pókok ellen hatásos a Domestos...

Pókok ellen hatásos a Domestos vagy a hypo?

Figyelt kérdés
Ugyanis undorodom tőlük, de valahonnan mindig felbukkan 1-1. Leginkább a nagytestű, gyorsan futó, fekete pókoktól félek.
2018. máj. 17. 09:54
 1/7 anonim válasza:
77%
Nehéz lenne beszerezni egy rovarírtó spray-t, hogy ha már megdöglik, legalább ne szenvedjen órákig az a szerencsétlen?
2018. máj. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Duenna ***** válasza:
Nagyon szívós a testük, nem biztos, hogy elpusztul a Domestostól, vagy a hipótól. Próbáld inkább elfogni egy nedves papírzsebkendővel.
2018. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mért akarod fertőtleníteni a pókokat?
2018. máj. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Elsőnél a pont! Nem egy nagy dolog beszerezni egy pókok ellen hatásos irtószert. Ha véletlenül kifogynék, akkor én féktisztítóval szoktam lefújni őket. De azt zárt térben nem jó...meg gyúlékony is.
2018. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rovarirtó szakember ...

😁

2018. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt úgy értettem ha Domestossal felmosom a parkettát naponta akkor nem bújik elő onnan egy pók?
2018. máj. 24. 15:33
 7/7 anonim ***** válasza:
A pókok leginkább falon vagy a plafonon fordulnak elő, azokat gondolom nem Demoestozod le?
2018. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!