Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy tarthatnam tavol a...

Hogy tarthatnam tavol a pokokat a haztol, van valamilyen otletetek, hogy hogyan csinaljam, vagy legalabb hogy kevesebb legyen? Mar elegem van beloluk, az iment szedtem le egyet a falrol, akkora volt mint egy vizespohar alja?

Figyelt kérdés
Rettegek toluk, es raadasul itt az 5 honapos kisfiam is, ot is feltem. Barmileyn otletre vevo vagyok. Koszonom
2009. aug. 12. 13:56
 1/4 anonim válasza:
Ez nagyon jó kérdés!Szeretném tudni én is!
2009. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húúú, nem tudom igazán. Nálunk is sok volt, sose tűnt el az összes, amit csinálhatsz szerintem, az az, hogy nem nagyon hagyod nyitva az ajtókat, ablakokat, vagy ha már bejöttek, akkor porszívóval szedd le őket.
2009. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abszolút hatásos rájuk az egérméreg, amit bármelyik tesco üzletben beszerezhetsz. Célszerű lakáson kívül elhelyezni. Beválik! Mi egy tanyán lakunk, itt aztán van minden. Én megoldottam.
2009. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen...kiprobalom
2009. aug. 15. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!