Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a hörcsögöm?

Miért csinálja ezt a hörcsögöm?

Figyelt kérdés

Egész héten nem voltam itthon, rábíztam a hörit apumra. Telefonon azt mondta hogy minden oké vele, de ma amikor hazajöttem azt látom hogy 10-15 perce egyhelyben áll és meg sem mozdul. Abszolut nem kell félreérteni, teljesen jól van. A fülét sem lógatja, fel van hegyesedve, és nem fekszik, hanem kétlábon áll és úgy néz mozdulatlanul sokáig. Néha megmozdul, de nem ette meg a répát, a gyermekláncfű levélbe (a kedvenc étele) is csak bele "majszolt" de inni viszont ivott. Szerintetek csak meg van ijedve? Vagy mert sokáig nem szóltam hozzá, nem simogattam? Ugye nem beteg? Lassan 7 hónapos lesz.

Jah, es meg annyi, hogy mikor a ketrecben megy akkor olyan lassan, óvatosan lépked, de mikor kiteszem az ágyra akkor meg szaladgál, meg odabújik hozzám, és nem megy lassan és óvatosan.


2018. máj. 27. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy ezt kell mondanom ,de A HÖRCSÖGÖD STRESSZES!

Nézz utána a tartási módoknak!!!

Még egy kérés; ne pontozz le a kellemetlen válaszért, én csak segíteni akartam! A kérdést Te tetted fel és ahogyan a dátumokat nézem eddig még senki nem vállalta fel a válaszadást.Nézz utána a ketrec méretének stb. A LEGFONTOSABB SZEREZZ NEKI TÁRSAT !!!

2018. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem szokásom a lepontozás, azért kérdezek itt, mert kíváncsi vagyok az emberek véleményére. Amugy koszonom a valaszt!

Amiota itthon vagyok, nagyon orul, futkos, eszik rendesen..lehet csak hianyoztam neki

2018. jún. 3. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök neki, hogy jól van a kedvenced, töltsetek együtt minél több időt.
2018. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!