Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha egy nő eteti a...

Mit tehetek ha egy nő eteti a kutyámat?

Figyelt kérdés
Már szóltam neki hogy ne tegye kettőször kértem szépen. De nem hagyja abba. Mit tegyek? Van valami jogi lépés amit tehetek ellene vagy hasonló? Akivel történt hasonló kérem segítsen
2018. jún. 2. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérd nem szépen
2018. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint kaját ad neki kerítésen keresztül? Vagy hol eteti? Én biztos drasztikus lépésekhez folyamodnék, ha a szép szóból nem ért.
2018. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Magyarázd el neki ,hogy miért ne tegye. De hogyan? Udvarban? Benyúl a kerítésen? vagy bedobálja? Nálunk a szomszéd csinálta egy időben, hogy csontokat dobált át a kutyáknak. Mivel buta, öreg, a sima kérést, hogy ne tegye nem fogta fel. Akkor elmondtam, hogy inkább gyűjtse nekem össze, majd kiválogatom, mert nem adunk mindenféle csontot a kutyáknak, mint pl. kacsa lábszárat. Erre ő: "Ó hát mi ilyent nem eszünk."

Ok. szóval ezt sem értette meg.

Akkor már jöttem azzal is, hogy azért ne, mert nem akarjuk, hogy megszokják hogy idegenektől fogadnak el ételt. Erre ő:

"de hát minket ismernek". Erre nem tudtam mit lépni, mert volt, hogy mikor elutaztam, ők etetettek.

Végül az vált be, hogy azt mondtam, azért ne szórja át, mert nem mindig eszik meg azonnal, és a csontszilánkok szanaszét vannak a kertben, és ha jön vendéggyerek, bele lép mezítláb. Ami igaz is, mert medencézünk, és valóban mezítláb szaladgálnak sokszor. No, ezt már felfogta... Szóval sok sikert.

2018. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha,nem érti meg akkor tessék meg mondani neki,hogy idegenektől nem ehet a kutya.
2018. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3. Voltam. Mondhatod azt is, hogy speciális étrenden van, mert bélbaja van és nem kaphat bármikor bármit.
2018. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azta köszönöm a válaszokat nagyon szépen köszönöm

Hát kerítésen keresztül bármit bedob és szinte alig tudok róla valamit , valahol a faluban lakik , öreg és napi legalább 2ször eteti őket

2018. jún. 2. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Kiírhatnád egy táblára a kerítésre, hogy speciális diétán van a kutyád, és semmi mást nem kaphat, mert árt neki.

Hátha használ...

Ha nem, akkor meg kell csinálni olyanra a kerítést, hogy ne tudjon bedobni semmit.

2018. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én elmagyaráznám neki nem szépen (értsd:"ha még egyszer bedobsz neki valamit eltöröm a kezed és a valagadba szúrom!").

Egyébként én ezt úgy oldottam meg (főleg a mérgezés elkerülése érdekében), hogy kettéválasztottam a kertet egy kerítéssel és ha nem vagyok otthon vagy este van, akkor a kutya hátul lakik.

2018. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!