Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi szukseg olyan allatra mint...

Mi szukseg olyan allatra mint pl a pók?

Figyelt kérdés
Még a szunyogot megértem, de a pók.Azt semmi nem eszi meg csak ő zabal fel mindent élve...
2018. jún. 11. 21:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Mindennek van természetes ellensége. Írd be a keresőbe, hogy pók természetes ellensége és olvass! Amúgy hasznos àllat, mégha nem is tűnik annak :)
2018. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Amikor 20 szúnyogcsípés helyett csak 10 van rajtad, akkor köszönd a póknak, hogy a többi szúnyog a hálóján van.
2018. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Petrovics698 ***** válasza:
28%
Egyszer egy pókot megtanítottam! Mondtam neki helyedre es a helyerement! Nem volt egyszerű
2018. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
ha a szunyog nem lenne akkor se lenne katasztrófa, de a pókok hasznosak
2018. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Rengeteg dolog megeszi a pokot, de mindegy...
2018. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Pl a zöld gyík kifejezetten szereti megenni a pókokat.
2018. jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

A tápláléklánc része,az evolúció során kifejlődött.

Az a szükségtelen pók megeszi a szúnyogot,és megdöglődik magában.

Nem,ez nem így van,mind a kettő rovar beleépült meg merem kockáztatni több száz állat,főként madarak vagy apró rágcsálók étrendjében,valamelyiknek ez a fő táplálékforrás.

És a pók a sarokban nagy eséllyel nem fog megcsípni,ellenben a lakótársa,akit majd elkap,miután jó nagyot szürcsölt a véredből egy szép piros pöttyöt hagyva a karodon.

2018. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

A pókok hasznosak és cukik....

nekem mindig van 8-10 álkaszáspók a szobámban, sarkonként 2-3 és örülök mert megfogják a betévedt szúnyogok nagy részét!


Bár ősszel beengedtem egy sárga dajkapókot is amit nem kellett volna mert úgy látszik most kelt ki a kokonja...

több 100 kis mini dajkapók mászkál a plafonon és nem tudom mit kezdjek velük :D

2018. jún. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

Pont a pók, a hasznos, aranyos állat? A kullancs, na abból nem kéne az a több tucat(?) faj, szerintem nem hiányozna senkinek.


A szúnyogot nem értem meg :-/ Főleg, hogy mire jó neki, hogy megutáltatja magát a viszketéssel...

2018. jún. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
#8: :D Mi kirakjuk a kispókokat, így is van vagy ezer pók a házban. Kicsit nehéz a takarítás (mivel véletlenül sem akarok pókot ölni. nyilván előfordul, de törekszem rá, hogy ne tegyem), node azt úgysem szeretem közel sem annyira, mint a pókokat :)
2018. jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!