Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatok lennétek...

Milyen állatok lennétek szívesen és miért? Én például szívesen lennék farkas (mert erős és szabad) vagy macska (mert egésznap lustálkodhatnék).

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 17:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
sólyom
2010. jún. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

érdekes megnézni kinek mi a fontos. itt az emberek többsége azért lenne vmilyen állat mert kajálhat meg aludhat meg ilyenek. Csak a testi szükségletek fontosak?

nem is gondoltok rá hogy a vadállatok mennyit nélkülöznek? Esőben áznak, hidegben fáznak, éheznek de éhesen is futniuk kell, egész életükben rejtőzködnek, ha megsérülnek csak szenvednek. Nem tudnak segíteni magukon. Mindenki idealizáltan képzeli el milyen jó lenne macskának lenni pl. Persze. léten nyomon a területedért harcolni, kutyák, emberek és kocsik elől menteni az életedet. Még mindíg olyan mókás és kényelmes?

A jó gazdikról meg csak annyit: én náluk sem lennék állat mert egyszerűen nem lehet mindent megértetni az emberrel és szörnyű lehet h vmi kéne, de a gazdi nem érti meg, vagy otthon vagyok egyedül éhesen és ott lenne a sok kaja de csak a gazdi tudja kivenni. Olyan mintha meg lennék kötözve és el lennék némítva. tehetetlen vagyok.

AZ EGYETLEN AMI LENNÉK: DELFIN egy óceánban ahol nem halászható. A delfinek ténleg szabadok, még a cápákat is csapatban elkergetik, megvédik tőlük az embereket, csodálatos lények és az emberek sok cselekedetüket ma sem értik még.

2010. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
szia én madár (szabag) lo (szép)
2010. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Sólyom,mert imádnám a repülést,a szabadságot:)

Vagy medve,mert nagy és erős,tekintélyes.

Esetleg farkas:)

2010. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Kígyó :D
2010. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Róka, vagy tigris.
2010. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 06-16 18:08"


Te meg az emberi létet képzeled el túl idalizáltan, avagy nagyon szerencsés vagy, és nagyon jó helyre pottyantott a gólya.

Szerintem az állatok ha tehetnék, sem cserélnének az emberekkel.

2010. jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Pók, mert akkor nem kéne borotválnom a lábam. :D
2010. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Cápa ,cuki a tengerben él, övé az uraolm és mindig mosnék fogat:D
2010. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
én a petshopboys lennék
2010. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!