Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Friciről, a...

Mi a véleményetek Friciről, a lámáról?

Figyelt kérdés

Osztályunk kabalája.

[link]

Tejes neve: Sir Vladimir von Fricerald.



#állat #láma #Frici #kabala #Sir Vladimir von Fricerald
2018. jún. 25. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szar
2018. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért pont most kérdezed? Nyári szünet van, inkább élvezd a szabadidőt. A lámát mindjárt megnézem. :D
2018. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Előző vagyok. A láma aranyos kis plüssállatka.

De kérdezném: 8. osztályban így írnak? Eskü, míg nem láttam, hogy hányadik osztály, azt hittem, hogy valami elsős írta, aki épp most tanult meg írni. Bakker!!!

2018. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

OFF: nálunk a cégnél most vannak gyakorlatosok, tizedikestől felfelé, és nem tudnak se írni, se fogalmazni. Kellene egy kis gyakorlati füzetet írni. amit telerajzolnak szívecskékkel, napocskákkal meg bokros fákkal, elsős szintjén tőmondatokat próbálnak írni és a munka utazás részét úgy írják le hogy

"és

utaztunk

tovább

a

végtelenbe! <3"


Szóval szánalom a mai generáció, tisztelet a kivételnek. Ha nem a saját szememmel látom nem hiszem el.

2018. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt elsősök írták. Tényleg. Megmutattuk nekik és nagyon megszerették, ezért ilyeneket írtak nekünk.
2018. jún. 25. 22:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Felvidéki vagyok szóval nálunk még nincs szünet sajnos. Ez az utolsó hét a szünet előtt.
2018. jún. 25. 22:27
 7/9 anonim ***** válasza:
9%

5., kérdező! Akkor ezt azért ideírhattad volna.

6., kérdező! Ezt nem tudtam, hogy nálatok van még egy hét


4.! Hát igen, én még azt is simán elhiszem, hogy így írnak nyolcadikban is. :D

2018. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez amúgy alpaka, nem láma. Nekem is van ilyen plüssöm, aranyos, puha, csak az enyém kék. Japánból "származnak" ezek a fajta alpaka plüssök, Alpacasso a fantázianevük.


Egyébként ötletesebb lenne a dolog, ha tényleg vennétek egy ilyen plüsst, ott lenne az osztályban, vinnétek kirándulásokra, stb. Mert két netes kép meg pár rajz nekem egyáltalán nem adja a kabalahangulatot.

2018. jún. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ngaana!
2023. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!