Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet megmérgezni egy...

Mivel lehet megmérgezni egy kutyát?

Figyelt kérdés
NEM, NEM AKAROK MEGMÉRGEZNI EGYET SEM!!!
2010. jún. 22. 14:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
szerintem patkányméreggel meg lehet.
2010. jún. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
nikotinos vízzel
2010. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%
Már volt ez a kérdés. Adok egy tippet magadon menjen a teszt, és aki tippet ad. Dögöljön meg
2010. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Röviden mindennel, amivel egy embert is.
2010. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
9%
ciánnal de előbb próbáld ki tényleg hat-e.
2010. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kedves 14.56os és 14.58as! Ti komolyan nem tudtok olvasni?? "NEM, NEM AKAROK MEGMÉRGEZNI EGYET SEM!!!" Ha érdekel, azért kérdezem, mert hallottam, ahogy a szomszédunk arról beszél, hogy meg akarja mérgezni a kutyánkat... Csak nem tudom, h mivel lehet, mire kell odafigyelnem. A többi választ köszi...
2010. jún. 22. 15:10
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

ezesetben jobb ha mindenre odafigyeltek, az ételét dugjátok el hogy a szomszéd ne találja meg, ha pedig bármit találtok a kertben (gondolom kertesházban laktok..), akármit amiről úgy gondoljátok a kutya megeheti de nem tudjátok hogy került oda, azt szedjétek össze, meg ha a kutya eltűnik, keressétek meg, magyarul én maximálisan odafigyelnék rá, mert szerintem nem olyan nehéz sajnos megmérgezni egy kutyát, főleg ha pl közös kerítésetek van...

Amúgy ne haragudj, oké hogy odaírtad de szerinted milyen válaszokat kapnál egy ilyen kérdésre ha nem írtad volna oda? Mindenki odaírná, ha értelmes válaszokat akarna kapni, ebből nem lehet eldönteni hogy most mi a szándékod sajnos :|

2010. jún. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
ja, az lemaradt: éjszakára én pl bezárnám a lakásba, meg átmennék felképelni a szomszédot.
2010. jún. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Tanitsd meg a kutyát hogy a földröl ne szedjen fel semmit!!!A legegyszerübben több egérfogot(ne olyat aminek csipkés a pereme) ki raksz a kertbe és valami csali kaját tegyél rá,a harmadik után nem fog semmit felvenni a kutya.Kicsit drasztikus nevelés de ez a leggyorsabb tanitás.Amire figyelni kell hogy te se dobj semmi kaját neki a földre,csaka táljábol egyen mindig!!!!!Ha 2-3 hetente megismétled abbol baj nem lehet,
2010. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
rántott szivacs vagy gombostűs szivacs
2010. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!