Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatokkal büszkélkedtek?

Milyen állatokkal büszkélkedtek?

Figyelt kérdés
Mikor/milyen módon került hozzátok? Mi a neve, neme, fajtája? Mennyi idős? Mennyit foglalkoztok vele? Meséljetek házikedvenceitekről, képet is csatolhattok vagy leírást a kedvencetek/kedvenceitek külleméről. Várom a válaszaitokat (:
2018. szept. 15. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Westie. 8 hetes korában, a testveremtől kaptam. Sajnos nem tenyésztőtől, ezért születése óta fülbetegsége van. 5 éves és az egész család imádja :) de hát hatalmas kis figura, annak ellenére, hogy sokaknak csak egy “állat”, mi családtagként tekintünk rá. Igenis van egy személyisége, nagyon okos, tud trükköket. Próbáltuk nem elkapatni, de hát ez annyira nem jött be :D Imádjuk <3
2018. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk inkább azt hogy milyen állatom van. Nem azért vannak hogy mutogassam őket hogy tessék, ez is van :)


2 kutya. Egy fajtatiszta amerikai staffordshire terrier és egy az argentín dog fajtamentéstől.


Mindkettő nagyon pörgős, energikus, szinte sose nyugodnak meg. Rengeteget túrázunk velük, futópad is van meg kezdő szinten kiképzővel őrzővédőzünk. Mindkettő nagyon domináns, heves, így aztán van egy kialakult 5 kutyából álló baráti társaságunk nagyon nem is járunk más kutyák közé emiatt. Néha a két tökfej összekap. Nagyon vicces, kedves kutyák ettő függetlenül. Az amsaff 2, az arentin dog 5 éves, mindkettő ivartalan kan.


3 dzsungáriai törpehörcsög. Egy a Hörcsögmentéstől, ő nőstény, 1,5 éves. Kettő tenyésztőtől, az egyik hím 3 hónapos, a másik nőstény fél éves. Róluk nem tudok regélni, megfelelően vannak tartva, kezesek aranyosak.


Hétfőn pedig fogok hozni egy antiszociális nyulat. A gazdáinak elég nagy nyúlcsapatuk van, és már mindent megpróbáltak de nem illeszkedik be, még egy 1m² helyet pedig nem tudnak elkülöníteni. Ő ivaros bak, szerintem keverék nyuszi lehet.

2018. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Félreértések elkerülése miatt megjegyzem, hogy nem mutogatásra és dicsekvésre gondoltam a kérdés címében.

Köszönöm a válaszaitokat (:

2018. szept. 15. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy Közép-ázsiai juhászkutyám van 12 hetes. Tenyésztőtől vettem, 3 hete van nálunk.

Sok mondanivaló még nincs róla, mert még csak az udvaron és kertben lehetünk, addig míg minden oltást meg nem kap.

Remélem jó kutya lesz. Tervezem vele, hogy viszem majd kiállításra is.

2018. szept. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy görbe fülű vörös cirmos macska.
2018. szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 vagyok csak nem tudtam leírni időben. :D

Szóval a cica 2011 körül született valahol Debrecenben vagy arra felé. 2-3 éve van velünk Miskolcon. Bérházi cica volt és valamiért kirakták, volt pár gazdája de senki sem tűrte meg sokáig, pedig ő a legkevesebb, legbújósabb, leghálásabb teremtmény a világon. Jó nagyon rossz, akaratos, megszerzi amit akar, ami azt jelenti hogy ha be akar jönni a kocsiba hogy körbe nézzen, vagy a szobában az ágyon akár aludni akkor ott fog. :D Én meg persze mindent megengedek xD na jó nem mindent, de amúgy nagyon aranyos, ha barátom is a szobában van, akkor a szőnyegen alszik, mert tudja hogy ő nem szereti. :D

Ha akarod küldök képet privátban, ha te is küldesz a te allatkádrol :D

2018. szept. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van egy kutyusunk és két töpörödött törpördög cica.


A kutya szuka. Anyué volt, de maradt velünk családi házban mikor anyu költözött. Ennek 1 éve, a kutyus 5 éves lesz. Imád úszni, egy border a legjobb barátja.


Az egyik cica 5 hónapos. 4 hetes volt, amikor hozzánk került. Elhagyta az anyja, cumiztatni kellett. Egy vagány kis kandúr.


A másik cicc egy kislány. A múlthéten találtam, egy úton futkározott. Doki akkor 7 hetesre tippelte. Egy szemére vak.


Van egy 5 hónapos

2018. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem is mentett macskám van. Körülbelül 6 hetes lehetett amikor találtuk, soványka volt és koszos, gazdáját kerestük egy ideig, de senki sem jelentkezett érte. Lassan 8 éves lesz, azóta igazi úrihölgy lett belőle (:

Köszönöm a válaszokat! 6-os, privátban küldheted a képet (:

2018. szept. 16. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!