Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit eszik a pillangó? Sziasztok!

Mit eszik a pillangó? Sziasztok!

Figyelt kérdés
Találtam az úton egy nagy tarka pillangót és meg akarom várni amíg felgyógyul hogy elengedhessem de nem tudom mit ezsik!!! és nem is akar mozdulni!!!
2010. jún. 24. 09:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??
2010. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok már szegény kérdezőt! Lehet, hogy nincs tisztában a pillangótartás alapjaival sem, de jót akart. Legközelebb már tudni fogja, mit lehet kezdeni egy pillangóval.

Mellesleg nem gondolom, hogy itt egyetlen válaszoló is lenne, aki az élet MINDEN területében tökéletesen otthon van. Most miért lenne valaki attól butább, hogy mást nem tud, mint amit te? Biztos van olyan, amit meg ő tud és te nem.

2010. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat mindenkinek néhány kivétellel!!! Azt tudom hogy nem szabad a szárnyát megfogni de még élt amikor hazahoztam de mostmár mindegy már elpusztult!!!:(
2010. jún. 27. 16:05
 14/15 anonim válasza:
figyu a következő a véleményem az elöttem lévők közül sok aranyos és értelmes ember válaszolt a kérdezőnek de volt olyan aki csak sértegette!!!!! Nem egészen értem miért őrajta kellett kiélned a dühöd!!!!! Ő csak egy pillangót akart megmenteni!!!!! ha te mindenre tudod a választ és enm vagy olyan butaember mint mi akik már kérdeztünk dolgokat gondolom hogy már Zseninek vagy keresztelve!!! csak ennyit akartam am köszi a válaszokat én most engedtem el egy közönséges fehérlepkét mert már meggyógyult:D
2010. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

de figyeljetek már akkor a pillangó milyen *evő*

mindenevő? az nem lehet

húsevő tuti nem

akkor növényevő?

megválaszoltam magamnakxd

de érdekel a ti válszotok is

2016. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!