Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Panel lakásban milyen állatoka...

Panel lakásban milyen állatokat lehet tartani, ami elvan hosszabb ideig (10-14 óra) a gazda nélkül?

Figyelt kérdés

Sajnos a munkám miatt nem lehet kutyám, pedig amikor kicsi voltam és szerettem volna, akkor anyukám nem engedte(meg más állatot sem) és mindig azt mondta, hogy majd a saját lakásomban. Végre külön bírtam költözni, de a munkám miatt kizárt, hogy egy kutyát bírjak tartani:((

Szóval gondoltam pl két cicára, ha annak munka előtt teszek ki vizet, kaját, tiszta almot, akkor elvan addig nem? Persze mikor megjövök, foglalkozok vele. Még milyen állatok tarthatóak így?

Előre is köszönöm a segítséget.



2018. okt. 22. 07:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan sokféle, hogy egyszerűbb sorolni, melyik nem bírja a 10-14 órán át a gazdája nélkül.

Hüllők, pókok, madarak, tengeri malac....még a macska is .

Mégis, milyen állatokra gondolsz (a cicán kívül) ?

Szintén melegvérűre, mint a cicc?

2018. okt. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1%

Tehenet. Széna, csutka, víz neki és elvan.

Még sétálni se kell levinni.

2018. okt. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 ! Jajj, de gonosz vagy! Miért bántod?

Lásd, hogy ő inkább kérdez, hogy tudja, melyik állatnak lehetne jó gazdája, nem kapásból beszerez a betongettó 9. emeletére a cica mellé kakast, szamarat, a kutyát, hogy együtt legyenek a brémai muzsikusok.

Azoktól az állattartóktól féltem az állataikat, akik előbb beszereznek, aztán jönnek rá, hogy "Ja! Hát ez így működik, akkor kuka!"

És jön az altatás, az új gazdi keresése, a kidobás.

Inkább előre kérdezzen, mire számítson, neki van igaza!

2018. okt. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Macska

Nyúl: [link]

Tengerimalac: [link]

Csincsilla [link]

Degu: [link]

Hörcsög: [link]

Egér: [link]

Patkány: [link]

Vadászgörény: [link]

2018. okt. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Halak, békák, gekkó, teknős... Stb
2018. okt. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én nem tudom, de úgy tudom, a nyuszi meg a tengeri malac sokórás kint létet igényel a ketrecen kívül, de ha elég pl 3-4 óra naponta, hogy játsszak velük, akkor jó, mert szeretem a nyuszikat:)

Pókok, kígyók meg ilyesmiket nem szeretnék, remélem megértitek:S

A hörivel az a bajom csak, hogy nagyon kevés időt élnek, de ő határozottan megfogott:

[link] (görgess egy picit:D)

2018. okt. 22. 09:18
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Abban a cikkben sok a téves infó.

Pl állatkereskedésből tilos állatot venni.

Nem ír semmi konkrétat a tartásáról pedig fontos hogy megfelelő méretű helye legyen, jó minőségű táplálékot egyen stb.


Amit linkeltem oldalt, ott nagyon részletesen le van írva a tartása, mit-miért-hogyan.

2018. okt. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rendben, elolvasom majd, csak ezt dobta fel elsőnek, hát belenéztem.

De még nem tudom mit szeretnék.

Cicát tuti.

2018. okt. 22. 09:37
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Csak annyi észrevételem van, hogy bármilyen picurkát szerzel be macska mellé, a cica zsákmányállatnak fogja tekinteni és, ha megenni nem is tudja, amíg nem vagy otthon, szét fogja stresszelni őket. Ezeknek a pici állatoknak meg nem olyan a szívük, hogy bírnák. Erre is gondolj, kérlek!

Amúgy nekem madaraim vannak. Két gyémántgalamb. Mondjuk tudnak szemetelni vastagon, de meg nem válnék tőlük. A madarak is tudnak ám ragaszkodni. A simogatást talán nem bírja a többségük, de az egyikőjük száll a térdemre és TV-zünk együtt. :D

2018. okt. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!