Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a szúnyogok...

Mit lehet tenni a szúnyogok ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a mai este folyamán, ajtó, ablak, minden becsukva, erre felkapcsolom a villanyt és mit látok a szobám tele van szúnyoggal, hogyan lehetne kiirtani őket?

Leütöttem 1 nagy csomót és újra és újra ugyan annyi volt a szobámba mint az előtt.. Várom tippeket válaszok, köszönöm!


2010. jún. 26. 21:51
 1/8 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám!:/ K___a unió sajna nem engedi, hogy irtsák őket..lassan védett állatok lesznek.
2010. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

citronella gyertya, meg lehet olyan növényt kapni ami kifejezetten ez ellen van, hasonlít a mentához, csak sokkal büdösebb! fúj le őket hajlakkal XD

az a baj hogy nem sokat lehet ellenük tenni :S

2010. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Használj elektromos szúnyogriasztót. Beteszed a konnektorba, nyitott ablaknál se jönnek be.
2010. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Vegyél egy úgynevezett kakassarkantyú nevű növényt, az nagyon jó szúnyogok ellen, nekem is volt egyszer, és akkor szinte alig jöttek be a szobámba nyitott ablaknál :) csak aztán elszáradt :(
2010. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó:nekünk az sem váld be,nagyon büdi volt!
2010. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én épp most vettem észre a szúnyogháló jótékony hatását:)

már évek óta megvan, és idén sem volt semmi szúnyogos gondom, de nem is jutott el a tudatomig, csak most, hogy a kutya kinyitotta és nem csukta be a szúnyoghálós ajtót maga után és tele van dögökkel a szoba.


egyszer kell beruházni, nem kellenek vegyszerek, füstölők, gyertyák.

taéán hátrány, hogy kevesebb levegőt is enged át, dehát ki lehet azt is nyitni ha nagyon kell.

2010. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tippeket, tanácsokat, hozzászólásokat :) de akinek még van tippjei szívesen várom őket :))
2010. jún. 26. 22:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézz szétt a lakásban, nincs-e valamelyik virág alatt víz amiben kifejlődhettek a szúnyogok. Ismerősömnek a bromélia levelei között volt egyszer szúnyogtanyája:)
2010. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!