Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatkerti önkéntes munka?

Állatkerti önkéntes munka?

Figyelt kérdés
Szeretnék a nyáron önkéntesnek menni az állatkertbe, ugyanis nagyon szeretem az állatokat. Tisztában vagyok a követelményekkel, csupán annyi érdekelne, hogy önkéntesként lehetőség van az állatok közelébe is kerülni? Nem a veszélyesebbekre gondolok, hanem pl. mosómedve, vörös panda.
2010. jún. 28. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

neked a panda nem veszélyes?hisz az egy vadállat!

xd

2010. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hova osztanak be, de ez nyilván a megbeszélés tárgya lehet
2010. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Állatkert honlapján nézz utána, szerintem ott is van valami információ. (Nyíregyházinak van, ha jól emlékszem, de nem tudom, hova szeretnél.)
2010. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első évben , az első önkéntességed alkalmával nem valószínű. De ha tényleg szeretnéd akkor becsülettel végezd el, amit Rád bíznak. Ha ügyesen dolgozol akkor meg lesz a gyümölcse. Ha látják rajtad, hogy a piszkos munkát is megcsinálod, vagy a néha unalmas munkát akkor van esélyed később komolyabban dolgozni ott és komolyabb feladatokat ellátni.
2010. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
budapesti állatkertbe mennék. a vörös panda (vörös macskamedve) egyáltalán nem veszélyes állat:) nagyon aranyosak.
2010. jún. 28. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha állatokkal szeretnél foglalkozni, akkor menhelyre menj önkénteskedni, ott odaengednek hozzájuk. Az Állatkert honlapján fent van, hogy az önkéntesség hogy néz ki náluk, de úgy emlékszem jó ideig nem engednek az állatokhoz.
2010. júl. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vadabb állatokat(krokodil,barnamedve,farkas,tigris stb..) nem etethetsz, mert ehhez külön valami végzettség(tanfolyam)kell. De mondjuk szerintem a növényevő/barátságosabb állatokhoz(gyíkok,kisebb majmok,papagáj,egerek stb..) biztos odaengednek, hogy etesd őket, takarítsd ki a helyüket. Szerintem még a baglyokat is simán megetetheted meg foglalkozhatsz velük, meg azt még a látogatók is etethetik fehér egérrel. :D

Én 19éves múltam, de mivel nem találok bejelentett rendes állást érettségivel és szakmával, én is gondolkoztam ezen hogy elmegyek önkéntesnek menhelyre vagy állatkertbe, mivel imádom az állatokat, és ha ez papírozva van, szerintem néhány helyen jó szemmel néznek az emberre ezek után.

2011. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A Budapesti Állatkertben úgy van, hogy az ha megbízható vagy, és jól végzed a munkát, és rendszeresen jársz, akkor van rá esélyed, hogy közelebb kerülhess az állatokhoz, természetesen az állatgondozó felügyeletével!
2011. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!