Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat petéje lehet ez?

Milyen állat petéje lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy farönkön van a kertben. Nagyon sok pete, egyenként kb. akkorák mint egy hungarocell golyó. 4 kupacot csinált ez az állat, kb. akkorákat mint egy gyerektenyér. Az alján valami tejszerű anyag is volt, elég sok. Leszedtem a farönkről és lemostam a tetejét, de kb. másfél óra múlva megint ott volt pár kupac, bár kisebbek. Közben nem láttunk semmit, bár igaz hogy nem is figyeltük. Elég undorító az egész és el nem tudom képzelni hogy milyen állat lehet. :( Látott már valaki ilyet?
2010. jún. 28. 22:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
kép van??
2010. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nincs, nem fotóztam le, azt hittem ha egyszer lemosom eltűnik végleg. Most meg már ki nem merek menni a sötétben. Csiga nem valószínű, mert épp olvasom hogy az a földbe rakja. A neten sem találok hasonlót :(
2010. jún. 28. 22:32
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a Pókember lesz. :D
2010. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Épp a csiga lett volna a tippem, de a csiga legtöbbször valóban földbe ássa a petéit. Esetleg kivétel lehet, és mégis csiga, vagy pedig poloskaféle lehet.
2010. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Esetleg valami pókféle?
2010. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Mi is azon viccelődünk hogy tuti T-Rex van a kertben... :D


Komolyra fordítva, most még a meztelen csigára gondolok, nem tudom hogy az is a földbe petézik-e. Az a vicc, hogy ez a farönk nem egy eldugott helyen van, hanem olyan helyen amit egész nap tűz a nap, sokat járkálunk ott, a homokozó is mellette van és a kocsi is ott szokott parkolni. Egyszóval nem éppen ideális peterakó hely.

2010. jún. 28. 22:45
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy valamiféle gyík csak annak nem petéje van hanem tojások de kb olyan mint pete mert lágy héju és fehér,nyálkás nagyából hasonlit a petére és egy hungarecal golyo nagyságú az is:)remélem segitettem
2010. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
hát a gyíkok nagyon szeretik a napsütést és a homokos helyeket szerintem biztos hogy az más nem nagyion fészkel fatörzsbe föleg nem napsütéses helyre!
2010. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
61%
vagy oda szart a kutyátok
2010. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
utolsó ott a pont xD
2010. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!