Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat petéje lehet ez?

Milyen állat petéje lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy farönkön van a kertben. Nagyon sok pete, egyenként kb. akkorák mint egy hungarocell golyó. 4 kupacot csinált ez az állat, kb. akkorákat mint egy gyerektenyér. Az alján valami tejszerű anyag is volt, elég sok. Leszedtem a farönkről és lemostam a tetejét, de kb. másfél óra múlva megint ott volt pár kupac, bár kisebbek. Közben nem láttunk semmit, bár igaz hogy nem is figyeltük. Elég undorító az egész és el nem tudom képzelni hogy milyen állat lehet. :( Látott már valaki ilyet?
2010. jún. 28. 22:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ilyesmi? [link]


Van ilyen is: [link]


:D

2010. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Húúú, pedig lehet hogy igazad van, kedves utolsó! Valamelyik nap láttam gyíkot a kertben. A peték nagy mennyisége, a nagy kupacok miatt nehezen tudom képzelni, hogy egy meztelencsigából jöjjön ki annyi. Plusz mire ugye fölmászik a rönkre, lemászik, stb., azt csak észrevettük volna, vagy legalább a nyálkás nyomát. De semmi ilyen nem volt. A gyík meg csak fürgébb minden szempontból. Most már nagyon kíváncsi vagyok, még a végén tényleg T-rex lesz :P
2010. jún. 28. 22:56
 13/18 A kérdező kommentje:
Az előző komment a 22.46-os válaszra szólt :)
2010. jún. 28. 22:58
 14/18 A kérdező kommentje:
Nincs kutyánk...
2010. jún. 28. 23:00
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
akor segitetem az jó de szerintem valami gyik lehet ha azt teccet mondani hogy le takaritota és egy pár perc mulva ott volt megint amugy bisztos hogy gyik mert a gyik rak farönkökbe és nap sütéses helyre tojásokat mert nem ö kelti ki hanem aa nap melegétöl kell ki:)4
2010. jún. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Már csak az az egy a furcsa, hogy olvasom hogy egy gyík 10-15 tojást rak, ez viszont nagyon sok "pete", több kupac és mindegyik sok kis "golyóból" áll. De remélem tényleg gyík lesz, mert az legalább hasznos állat. A meztelen csigáknak nagyon nem örülnék.
2010. jún. 28. 23:20
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor ez biztos csigámmajom pete lesz. Végülis a majom fán él.
2010. jún. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
én nekem van gyikom persze ami az utcán és bárhol találhato egy szobát rendeztem be neki és nem 15-20 rakot hanem vagy 50-60 at egyszere vagyis kb két ora alat több részletbe.nem bántom a gyikot csak tartom és nagyon jol el van még az etetésnél oda is jön hozzám
2010. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!