Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Többe nézed az állatokat mint...

Többe nézed az állatokat mint az embereket?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 23:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én többre tartom az állatokat az embereknél...lehet hogy közhely, de az állat hűséges, nem kétszínű és legyen 3 lábad és 2 fejed, akkor is szeretni fog...


Az Animal Planetes hozzászólónak meg:

Igenis örülök hogy vannak olyan emberek, akik segítenek az állatokon...mert itt van ám egy nagyon nagy különbség...az ember megtehetné, hogy segítsen magán (pl. hajléktalan) csak fel kellene állnia a mocsokból és munkát keresnie...hogy nincs munka? jaj ne már, aki keres az talál...jajgatni könnyű, meg mások adóján élősködni...Ha a kisujjadat nyújtod, meg az egész karod kell. Befogadsz egy ilyent a házadba, és másnap már arra ébredsz, hogy kirabolta és felgyújtotta a házadat...


ezzel szemben egy kutya, ha verik mit csináljon? forduljon szembe a gazdájával? akármilyen K.csög, vadbarom gazdája is van, a kutya miután megverték, akkor is odamegy a gazdájához, és bocsánatáért esedezik (mint ha az ő hibája lett volna)...igenis igénylik a segítséget, mert túl nagy szívük van ahhoz, hogy segítsenek magukon.


Lehet hogy kicsit összevissza írtam, de egy csöppet dühös lettem...a Bibliáról meg annyit, hogy valaki egyszer megírta (na igen ki is? nem is tudjuk) és az ő értékrendje szerint élnek ma egy csomóan...oké..vannak benn jó dolgok, de nem kell elvakultnak lenni.

2010. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
08.06... A Bibliaban en sem hiszek. es ezerszer tobbre tartom az allatokat, mint nemelyik embert! en is nezem az allatmentos musort, es neha a szivem szakad meg, hogy kegyetlen emberek miket megcsinalnak nyomorult allatokkal, az elo kutyakat bedobjak a dogkutba es olyan szenvedesnek teszik ki amiket Te a Bibliaddal es se tudsz kepzelni! a hiradoban volt h valami idiota kiszurta egy kutya ket szemet, elasta nyakig a foldbe, utana a fel fejerol lenyuzta a bort es otthagyta?? igy talaltak meg, meg elve? errol nem ir a Biblia mi? kozben meg ott van Stohl Andras, aki ahelyett h a bortonben rohadna, Gorogorszagban nyaralt. valami nem fasz@!
2010. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mondjuk az állatok országába bele tartozik a rovarok osztálya is, egy szúnyogot pedig nem sajnálok lecsapni, mivel úgy is R-stratégiás állatok. Mindegy :D A nagyobb értelmes állatokat mindenképp. Madarakat, emlősöket mindenképp, és a legtöbb hüllőt is :D Le lehet pontozni, de inkább állat mint emberbarát vagyok :S
2010. jún. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolso en felpontoztalak, nem le. ugyanis egyetertek, en is tobbre tartom az allatokat!
2010. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Igen. Nagyon szeretem az állatokat és szerintem sokkal jobb személyiségük van mint az embereknek:)
2010. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nem
2018. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!